Romantik komedi tarzı film istiyorum

Ka. saattır film arıyorum. Ya bana film önerir msnz romanyik komedi türünden sıkılmıcağm bi konusu oolsun :)

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• uzun zamandır filmlerden zevk almıyorum ya ben çıtayı çok yukselttim yada artık filmler saçmalamaya başladı...

İstediğin kategoriye girmese de son zamanlarda izleyip umduğumdan fazlasını bulduğum link real steel i tavsiye ederim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Hangover serisini izle .

1|0
    0|0
  • sana bi film önerecem. 3 idiots izle. ghajini izle. fanaa izle. bunlar müthiş film. hint filmi müzikal romantik komedii duygusal . ya müthiş yaa. ben normalde pek böle film izleme ama kesin izle. kesinlikle diyorum başka bişi demiyom:) ha bi KALPANA gibi bi tanıdığın varsa bana mesaj at: ghajini filmini izleyince anlarsın: iyi seyirler. kesin izle. hak vercen bana. sıralam şu olsun 3 idiots, ghajini, fanaa. yav bak izleyesim geldi gene. KALPANA:)

1|0
    0|1
    • tüm çocuklar özeldir ile my name is khan da var:D:D

• Eksiledim, siteye yeni geldiğin halde 6 satır yazı yazmışsın

• kaç yazmalıydım? eksilemek noluyo?

• çakallarla dans-ay lav yu-cılgın dershane

1|0
    0|0
  • friend with benefits

1|0
    0|0
  • " Before Sunrise "

" Berore Sunset "

" You have got a mail " eski filmdir ama hala keyifle izlenebilir.

" No reservations "

1|0
    0|0
  • Sana sonuna kadar izlersen ibret dolu ama içinde 5-10 erotik sahne barındıran bir filim tavsiye edebilirim. Tabii eğer erotik sahnelerden rahatsız olmayacaksan... Yanlış anlaşılmasın filim p*rno değil, erotiğin de hafifi. "Bir Kadının Seks Günlüğü" bence izlenmesi gereken ibretlerle dolu bir filim, filimde genç kızların erkeklere bakış açıları aşk vs. yaklaşımları, hayal kırıklıkları gibi psikolojik yaklaşımlarının gerçekçi yönleri vurgulanarak anlatılmış. O filimi seyreden gençlerin duygu, kız-erkek ilişkileri dünyasına bakışları biraz daha farkındalık gösterecek, biraz daha ayakları yere basar hale gelecektir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • izledim.

• o zaman bir komedi filimi var. "Tabana Kuvvet" eski bir filim ama CD satan dükkanlar bunu internetten indirebiliyorlar. geçen izledim benim hoşuma gitti. o filimi tavsiye edebilirim.

• 1|0
    0|0
  • Aşka Ruhunu Kat-Soul Kitchen

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Mulholland Drive

1|1
    0|0
  • Yes man :D

1|1
    0|0
  • 3 idiots harika

1|0
    0|0
    • on numara bir filmm:)) bir deee dün izledim tüm çocuklar özeldir.. coook güzel bi film bu iki filmi beğenmezsen burdayım ben:P:D

• ağlama bak haaa:D:D yorumlarını bekliyorummmmm:D

• aga adı Tüm cocuklar özeldir mi la :))

• Amerikan Pastası 1-2-3-4-5-6-7. Bunların hepsini izle yeter sana.

1|0
    0|0
  • just my luck.. tam senin istediğin türde bi film olabilir

1|0
    0|0
  • a lot like love güzel film

1|0
    0|0
  • romantık komedı degıl ama sıkılmadan severek ıleyecegın leon tadında iki fılm soylıyım...

cast a way (Yeni hayat) ya da Shawshank Redemption ( esaretin bedeli)

0|0
    0|0
  • HANGOVER ;)

0|0
    0|0
  • romantik komedi mi :/

0|0
    1|0
  • aşk her yerde, hayatım yalan, sen,ben ve dupree

0|0
    0|0
  • son ders diye bi film var süper yaa