Türkler iyi müzik yapıyor mu sizce?

Arkadaşlar sizce türkler iyi müzik yapıyor mu yani türk sanatçılarda şu var hep bi özentilik hep bişeyler çalma.iyi ve marjinal olan sanatçılarda yok denecek kadar az bi türk olarak bu beni çok üzüyo.ben türklerin müzik alanında yeterince gelişmediğini ve bu alanda iyi olmadığını düşünüyorum siz neler düşünüyor sunuz?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• her sanatçı birilerinden etkileniyor elbet.ama türkiyede bu biraz fazlaca.lakin aralarında marjinal olanlar var.lakin biraz sivrilmek isteyeni de biz törpülüyoruz,yerden yere vuruyoruz.can bonomo bence kendine göre kendi kafasında bir adam.siya siya band,babazula zamaında ünlü diye bir topluluk vardı.ilerleyemiyorlar.halil sezai bile asi gırtlağını albüm kaydıyla beraber kaybetti.adamların mentalitesi biz seni piyasaya bbu şekilde verirsek yürürsün mentalitsi.evet yapımcılarımızdan kaynaklanıyor bence.yoksa zaten her biri bir kaynaktan alıyor ilhamını.çilekeş-deftones manga linkin park falan filan işte.böyle olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben sanatçılarımızın müzik alanında çok yetenekli olduklarını ancak son yıllarda gittikçe

kalitesizleştiğini düşünüyorum..

özellikle 90 lı yıllarda müzikal kalitenin zirve yaptığı yıllardı. fakat son zamanlarda gittikçe

özenti olmaya başladılar..

sana kısmende olsa katılıyorum..

0|0
    0|0
  • link Nedir şimdi bu grubun kralıdır. Yapmıyor diyen bunları dinlesin.

1|0
    0|0
  • Türk Sanatçılar dersen evet yapıyorlar...

Ama sanatçılar dediğin güruhun içine Demet Akalın, Atiye felan giriyorsa yapmıyorlar efendim.

0|0
    0|0
  • sanrim sen turk pop muziğinden ve hatta batılılaşmaya çalışan muzik kulturumuzden bahsediyorsun:)

Ozumuzde çok iyi muzik yapyoruz ve de yorumluyoruz bence o da sanat muziğimiz vede turkulerimiz bence...

0|0
    0|0
    • Ben ozumuze bısey demıyorum.yenı yetmelerden kendını bı halt sananlardan bahsedıyorum.

• Çok az insanların kendi müziklerini ypacaklar imkan ve ortamlar sağlanmıyor bunun tek sebebiyse ön yargılı milletimiz gizli gizli r&b dinleyen insanlar tanıyorum vallahi dinlediği müzikten tanıyor :S

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • marjinal sanatçıdan bol ne var türkiyede hala hande yener kenan doğulu tarkan dinliyoruz

0|0
    0|0
  • Yapıyor efenim. Pek çok güzel grubumuz, şarkıcımız, türkücümüz var. Severek dinliyoruz.

0|0
    0|0
  • türkler evet iyi müzik yapamıyorlar bende katılıorum

0|0
    0|0
  • tarkan,orhan gencebay

0|0
    0|0
  • yapanlar var evet. yapamayanlarda geriden iyi yapıyor:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 90-80lerde kaldı.Şimdilerde karın tokluğuna yapılıyor.Bir kaç şahsiyet dışında sanatçı diye hitap edebleceğim kimse yok,müzik adına yapılan hiç bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Yapamıyorlar hepsi neredeyse avrupaya özenmeye çalışıyor.

1|0
    0|0
  • Yapanlar var.

0|0
    0|0
  • Hayır. Kesinlikle hayır !

0|0
    0|1
  • iyi olan var ama az

0|0
    0|0
Yükleniyor...