KizlarSoruyor.com sitesinde reklamdan kimler sıkıldı?

evet arkadaşlar sizinde her saniye önünüze bir reklam geliyor kategorilere girerken mesaj okurken sol alt köşeden yukarı çıkan reklama kimler sıkıldı

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• 9 ve 10. seviyeye gelirsen reklam görmezsin.

Ayrıca 1000 Xper karşılığında 30 gün boyuca reklamları kaldırabiliyorsunuz.

0|0
    0|0
  • özellikle sol alt köşedekilere çok sinir oluyorum.

1|0
    0|0
    • sitenin ne varsa sol tarafında war onun için orda koydular :)) aslında her bir tıklamada otomatik kapansa güzel olurdu :D

• bende o zırt pırt çıkan sinir reklam nerde diyordum level 9la alakalıymış. hak veriyorum çok sıkıcılardı

0|0
    0|0
  • Göremiyorum.

0|0
    0|1
  • Ben sıkılmıyom ya ekmek parası napsın admlar .

0|0
    1|0
  • Ben görmüyorum

0|0
    0|0
  • ben. buna benzer bi soru cevapladım sanki ama.

0|1
    0|0
  • Ekranı patlatasım geliyor ! BEN ÇOK SIKILDIM ARTIK SAYIN CALİMERRA DUYGULARIMA TERCUMAN OLDUN EYW.

0|0
    0|0
  • reklam yok bende

0|0
    0|0
  • bennnn yemın edıyorum gına geldı.d

0|0
    0|0
  • Ben de görünmüyor.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu reklamdan bıkıp ta hiçbir şey yapmadan duran insanları anlamıyorum.Bu insanlar oturdukları yerden hayat çok kötü blah blah diye konuşup,değiştirmek için bir şey yapmayan insanlardır.Ben de oturduğum yerden ahkam kesen kategorisindeyim.

Adblock deyu bir icat varmış.İsteyen tüm reklamları engeller.

0|0
    0|0
  • yoo ben sıkılmadım boşver ekip para kazansın iyi adam la bunlar bakma sen bazen sorumu kaldırıyorlar ama

0|0
    0|0
    • tabiki ekmek parası kazanacak ama tam yazıyorsun geliyor önüne zaman kaybı oluyor mecbur kapamak gerekiyor

• bıktım artık :D

0|0
    0|0
  • sitenin de gelire ihtiyacı var ama o reklam ı başka bir yere koyabilirlerdi...sayın adminim hürmetler:)

0|0
    0|0
  • bende reklam filan görünmüyor sıkılmadım yani

0|0
    0|0
  • evet evet bende istemiyorum ama reklam olmassada sitenin geliri olmaz. Bu siteninde bi anlamı kalmaz

0|0
    0|0
    • sitenin geliri olcak tabi türkiyede en beğendiğim bir site burası açıkcası ama dağa güzel yerlerede koyulabilirdi

• :))) öyle edeyim bari D:

• kanka bu admin hepimizi döker kapıya :))) facebook hesapları kapadım kafamı burda dağıtacam burdanda gidersek terör estiririz :D:D leveli 9 dan yukarı olan varsa paylaşsın :)))

• Adamlar hayrına yapacak değıl ya ısı normal boyle seyler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...