Uçak tuvaletlerini Kullanan var mı?

Uçak tuvaletlerini oldum olası kullanamamışımdır.Uçak hareket halindeyken s.çmak adrenalin salgısını artıyor,çok değişik,Saatte 1000km hızla giderken s.çmak değişk bir his olsa gerek,hiç uçak tuvaletini icraya müteşebbis kullanan var mı?

Güncellemeler:
evet arkadaşlar 9:30'da yeşilköyden Kastamonuya uçuyorum,ilk deneyimimi kendi memleketime giderken gerçekleştiricem,gelişmelerden sizi haberdar ederim:)
Gene olmadı ya:(

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• 11 saat uçunca mecbur kullanıyorsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sorulara hayran kaldim :) düsüncemi aktarmak istedim sadece

0|1
    0|0
  • bak ben de merak etmişimdir.

0|1
    0|0
  • Ben kullandım. Keşke boklar direkt uçaktan aşağı atılsa ne güzel olurdu ::D

2|2
    0|0
  • 2 günde bir kakamı yaptıgım ıcın hiç denk getıremedım. çişimi yaptım ama sorun yoktu.

0|1
    0|0
  • Demek Kastamonu'ya da havaalanı yapıldı. Gelirken taşköprüden sarımsak getir. Kuyu kebabı ye bol bol :)

0|0
    0|0
    • link Geçen Başbakan açılışını yaptı ya.Helva yiycem bol bol:) bide Banduma.

• Başbakanın açmadığı bir ora kalmıştı :) Maymuncuk gibi mübarek.

• ucaga binmeden önce gidin su tuvalete, ucak kalktiktan sonra tuvalete akin eden grubun icinde olmayin, komik gözüküyor. sanki tüm gün tutmussunuz da, "o kadar para verdik, ucaga sicalim bari" kafasini yasiyorsunuz hissi uyandiriyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• valla en uzun ne kadar uctun bilmiyorum ama 10 saatten fazla ucuslarda ezber mezber hepsi bozuluyor :D

0|1
    0|0
  • ben kullandım sifona bastığımda hava ile temizledi sanırım saldılar mı aşşaa anlamadım

0|1
    0|0
  • ben uçakta gerim gerim geriliyorum zaten, ayağa kalkıp tuvalete gitmem falan mümkün değil :)

0|1
    0|0
  • Yürümek uçakta zahmetli diye tutmuştum :))

0|1
    0|0
  • yer çekimnsiz bir bölgeye girdiğini düşünsene sasfasf :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...