Profesyonel fotoğraf makinesi

arkadaşlar fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum profesyonel sizce nasıl bir şey almalıyım istediğim tek özellik iyi çekmesi :) canon diye düşündüm ama daha iyisi varsa olabilir çok pahalı olmasın 2 bine kadar tavsiye edebilceğiniz bir fotoğraf makinesini nedenleriyle birlikte yazar mısınız

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• tercihini nikon ve canon san yana kullan ama unutma iyi bir resim sadece iyi bir makinayla olmuyor doğru ayar ve ışıktan ziyade resim çekme tekniklerini bilmen lazım bende yarı prof olan bu alet var link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• saturn de şuan kampanya var 7-11 ağustos tarihleri arasında geçerli. Canon 1100D TZ (18 55 /75 300 / 50 MM) DSLR 1799 TL yerine 1399 TL. bence kacırmamalısın

0|0
    0|0
  • canon'un yanında nikon ve fujifilm de iyidir profesyonellerde. hatta önceliğini nikon'a ver bence.

0|0
    0|0
  • Nikon tek geçerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Canon 1100d al üzerine ek 75-300 lens alırsan toplamı o fiyatı bulur zaten ayrıca 18-55 lens makıneyle beraber verılen standart lens var. Hd vıdeo çekim özelliğide var ..Ben kullanıyorum çok memnunum hiçbi sevmedıgım yanı olmadı bu zamana kadar ele oturan cinsten kullanımı rahat ..

Gayet iyi çekimler yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bende Sony A58 var harika resimler cekiyor. HD video ceke biliyor. Türkiyede fiyat ne kadar bilmiyorum ama ben 700 euroya aldim

0|0
    0|0
Yükleniyor...