Ailenizden biri evlendirme programlarına çıksa tepkiniz ne olurdu?

tv deki evlendirme programları hakkında ne düşünüyorsunuz, ailenizden biri çıksa o programlara tepkiniz ne olurdu? veya siz çıkmayı düşünür müsünüz? biz bu konuyu çok tartışıyoruz abimle sizlerinde fikrini almak istedim.

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

• Bir bakıma faydalı bir program olabilir .Ancak ben belli bir yaşı geçmiş insanların bu programlarca kullanıldığını düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ne düşünmem lazım, beynimde birkaç megabit bile yer kaplamıyorlar

1|0
    0|0
  • Eğlence amaçlı yapılmış programlar , tek dertleri reyting .

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum 4 saat program sürüyor tv ler resmen kapılıp gitmişler yok elektrik alamadım yok şarzım bitti ne rezillik bu tamam olsun olmasın demiyoruz ama nedir kardeşim günün yarısından çoğu izdivaç ben çıkmam orda realde bulamadım tv de hiç bulamam :))

0|0
    0|0
  • Çoğu düzmece ve reyting uğruna oralarda rezil olmak gereksiz.Zira tüm türkiye senin ebene kadar öğreniyor çünkü amaç evlendirmek değil sadece reyting olayı, gelen adayların herşeylerini soruyorlar adam sanki evlenmeye gelmemiş hayatını anlatmaya gelmiş.Ne özeli kalıyor nede başka birşeyi gerek yok.Çıkmam kimsede çıkmasın rezil olmak isteniyorsa tabiki

0|0
    0|0
  • artık bıktım her yerde tv her yerde cıkıyorlar bir an önce bu tarz programları kaldırsınlar

0|0
    0|0
  • reyting için yapılmayacak bişi yok. milletimiz kullanılıyor. insanımızın saflığı kullanılıyor. aptal yerine konuluyor. izlemiyorum. nadiren denk gelirse . şiddetle karşıyım..

0|0
    0|0
  • bence kaldırılmalı insanların ... link

0|0
    0|0
  • karşıma afrodit çıksa evlenme progmında gördüğümü hatırlasam çeker giderim ordan. okadar saçma programlara katılan biri gözümden düşer.

0|0
    0|0
  • Valla buyuk konusmayım ama akrabalarımdan bırı cıksa oraya ben o akrabamla bırdaha samımı olmak ıstemezdım sanırım.Ayrıca dığer sorunun da cevabını vermıs oldum sanırım.

0|0
    0|0
  • ben ciddi ciddi çıkmayı düşünüyorum

param var pulum var , yakışıklıyım, karizmatiğim ,güler yüzlüyüm, espiriliyim

ne ararsan var ama bitürlü evlenemedik.. programa çıkınca haber veririm

0|0
    0|0
  • bende bir çıksam mı ?

0|0
    0|0
  • sen katılmayı duşunuyosun galiba?

0|0
    0|0
  • çok iyi program kendine eş arayan gitsin programa

0|0
    0|0
  • Bende çıkmayı düşünüyorum. Acaba bulabilir miyim?

0|0
    0|0
  • tamamı düzmece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hiç bir şey düşünmüyorum ...

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum, izlemiyorum. Denk gelmiyoruz zaten.

0|0
    0|0
  • annem izliyo şuan içerden televizyonun sesi geliyo. komşumuz çıkmış bir kere olaylar olmuş hoş karşılanmadı çevresinde. ben çıkmayı düşünmem.

0|0
    0|0
    • hoş karşılanmıyor genelde ama çıkan insanlara bakıyorum mesela düzgün insanlar da var içlerinde zaten çoğu düzgün insan. ben çıkmayı düşündüğümden değil de çok aykırı gelmiyor bana.

• Ne severim ne de izlerim

0|0
    0|0
  • bence çok saçma.

0|0
    0|0
  • bizim aileden kimse çıkmaz yanı ıhtıyacları yok ama mutlaka çıkanların işlerine yarıyodur yani arasıra izliyorum da kimileri gerçekten birbirlerinden etkilenebiliyo ve evlennlerde oluyor

0|0
    0|0
  • İğreniyorum. Yeterli mi ?

0|0
    0|0
  • saçma yani nasıl evleniyorlar hayret.

0|0
    0|0
  • çıksalar haberim olmaz izlemediğim için

0|0
    0|0
    • ben izliyorum canım sıkılınca izleye izleyede alıştım sanırım normal geliyo artık.

• ailemden çıkabilecek tek kişi benim, benden başka herkes çift sağolsun. ben de çıkmayacağıma göre düşünmemeyi tercih ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...