Eskişehir'de arkadaşlarınla veya arkadaşınla buluşunca ne yaparsınız?

Eskişehir'de arkadaşlarınla veya arkadaşınla buluşunca ne yaparsınız?

Aslında planımızı yaptık. Ankara'dan gelecek arkadaşım ve bisiklet turuyla kendimize güzel bir yer bulup ( veya sazova parkına gidip ) gündüz orada takılıp akşamı da barlar sokağına geçireceğiz ama önceki seferlerinden pek farkı olmayacak.

Değişik ne yapılabilinir? Sinema, alışveriş falan demeyin, daha değişik.:)

Güncellemeler:
Eskişehir'de belki özel bir şey vardır diye belirttim. yoksa Eskişehir'i boşverip arkadaşlarınızla yaptığınız şeyleri de yazabilirsiniz.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• sevişmeyi özlemek mi? seevişmek mi? hangisindne bahsediyorsun. şu kahrolası hayatta hiç sevişmedim o kadar özlüyorum ki? se---***ks mi? gittim bir yee kadın yüz üs--tü yattı önce para aldı gir çık tamam. ama ben bunu istemiyorum kİ? özlemek diyorum deliler gibi öpüşmek sonra da deliler gibi yi-yişmek yok ki? dudaklara sarılıp saatlerce öpüşmeler ısırmalar yok ki? ne anlamı var ya bu hayatın ki_? sıkıldım ya a...q a valla sıkıldım yaa. bu kadar başıma vurmamıştı hiç bir şey her gün daha da ağrışıyorum her gün daha da özlüyorum bu nasıl bir şey ya. bu kadar mı zor kadına dokunmak bu kadar mı ya? zoruma gidiyor ya zoru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Trene bin ilk durakta in oraları keşfet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Trene bin ve hemen Ankara'ya kaç... O uyuz şehirde ancak evde arkadaşlarla takılınır...

0|0
    0|0
  • waffle yemeye giderim mutlaka gitmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...