Bir kız Bir erkek kılığına girerse ?

Tabi bu kılığa girmek sanal olarak.. 3 yıl önce facebookta bir erkek fake hesabı açtım.. Fotoğraflar,isimler,soyadlar,yaşadıkları şehirler,hobileri,yaptığı müzik(rap) hepsi farklı farklı kişilerden alıntı yani karma. Ve bu işte çok iyiyim. Ne sahte kamera açmadığım kaldı ne ask.fm sahte video yapmadığım kaldı, ne erkek sesi bulup aramadığım kaldı ne de ses kaydı atmadığım kaldı ne çok tanınmayan bir rap sanatçısının parçalarını alıp mahlas değiştirerek bu benim şarkım demediğim tanınmadıığım,sevilmediğim kaldı. Ya kızlar ? en son 1 kızla 1 senelik bir ilişki geçirdim sanal olarak. Ama adı sanal değildi. Sadece farklı şehirler üniversite olur memleket falan sürekli buluşmayı erteledim ve 1 yıl kadar sürdü bu oyun. Başkalarıyla daha önceleri de var. Buluşma konusu dışında asla fake olduğunu anlayamayacağınız bu hesabım başıma dert gibi.. Bağımlılık yaptı. O bir bakıma diğer ben. onun da acılarını çektim ordan da aşık oldum ordan da aldatıldam ağlatıldım falan.Senaryolar yazdım. 18 yaşında,annesi babası boşanmış annesi başka şehirde babası başka kendisi başka falan.Bayağı sağlam ve kendini sevdiren bir erkek yarattım. Bir kız olduğumdan kızların ne istediğini biliyorum ve onlarla muhabbete kolayca girebiliyorum.Ee bu sayede erkekliği de her açısıyla öğrendim. Ama bir durum oluyor erkek olsam napardım ya da kız olsam napardım diyemiyorum çünkü her ikisi deyim.Böyle garip. Ne ben fake'im diyebiliyorum ne de bir anda kapatıp ortadan kaybolabiliyorum ortada kalmış gibiyim. Yorumlarınız ?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Sen o kadar güvensizsin ki şimdi ne bileyim ben senin erkek olup bunları yazmadığını? Fake erkeksin belki oyuna devam ediyorsun demi? git ananla dalga geç evladım... Tamam?

1|0
    0|0
  • bundan sonra beni ekleyen erkekleri de kabul edeceğim.

2|0
    0|0
  • Tedavi şart.

1|1
    1|0
    • Kendim olarak böyle şeyler yaşayabilsem 1 senelik ilişki gibi.. Bu kadar uzamazdı aslında.

• Ben tedavi hakkımı kendim olarak sevilebilmek bu tarz şeyler yaşayabilmek dalında kullanmak istiyorum! demek istemiştim çektiğin yön farklı sayın kenfb.

• Kızım bak git!

• Etkileyici zehir gibi kafa lazım buna

1|0
    0|0
  • çok etkilendim senden der almak lazım aslında

1|0
    0|0
  • helal olsn :) bende kız face açtım 3 sene..arkadaşlarımın tüm sırlarını öğrendim .D

1|0
    0|0
  • Tek Kelime Sahtekarlık Yapılmaması Hiç Hoş Olmayan Bir Şey Yapmışsınız

0|0
    0|0
  • Amaç-Sonuç ilişkisi neydi dostum ?

0|0
    0|0
    • Başta eğlenmek ve erkek olmak nasıl öğrenmek. Ama nerdeeen nereyee.

• Karakterine araba neyin çaptırt,yada tırın üstüne atlasın faşo fişo öldürt gitsin işte rahatlarsın.

• Kafayı yemişsin sen

0|0
    0|0
    • Akrep burcu olmam,erkeklere sağlanan avantajları ayrıcalıkları gördükçe kız olmaya lanet etmemin de etkisi var tabiki.

• Bu işi bırak yavaş yavaş dönecen yoksa

• Taktik versene bro :D 2.ruzgar erkoclar vakasi olmssinda

0|0
    0|0
  • İşsizsin..

0|0
    0|0
  • sen bir dene bakalım sonra yorumlarını yazarsın..

0|0
    0|0
  • psikolojik manyak

0|0
    0|0
    • Diye düşünsen de bir tatsan süper kahraman gibi hissediyorsun.

• maden kahraman olacaksın bunu kendi cinsiyetinle kendinle yapmayı neden denemiyorda hayali karakterler kılığına girerek insanları kandırıyorsun. çok ciddi problemlerin var bir psikologa anlatsan bunları direk tedaviye başlar

• Bilmem belki de yarattığım kişilik kadar iyi güzel yetenekli değilimdir ? Belki de kız olarak tüm bunları yapmak daha zordur ? Belki de bu şekilde insanlardan kaçmak istediğimde hesabı kapatmam yeterli olacaktır ? Aksi taktirde kendim olarak kaçmam,saklanmam imkansız.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...