Meb onaylı bilgisayar sertifikası nerden nasıl alınır ?

meb onaylı bilgisayar sertifikası nerden nasıl alınır ?

ücreti nekadar ?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• benden sana bır sır bu sertıfıkayı ucretsız alıp ustune parada kazanabılırsın...

işkura gıt kaydol,sonrada netden arastır bulundugun ıldekı ıskur kurslarını,ıllakı bılgısayar programcılık falan vardır,gıt kaydol,gıttıgın gun basınaa 15 lıra harclık al,bu ıyılıgı baban yapmaz:)

kesın ve netdır,uydurma veya kulaktan dolma bılgıler degıldır...

1|0
    0|0
    • ona gittim daha önce parayıda aldım ama o kadar sorumsuz bir insandım ki sertifikayı almadım sınavna girmedim bide hocanın sınav sorularını vermesine rağmen :D

• aferın sana,ayagına gelen kısmetı tep sonra nası olacak nasıl alacagım de,gunah valla:(

• çok pişmanım üzgünüm :/

Erkekler Ne Diyor 11

• 400-500 TL civarında galiba bilgisayar kursları. kurs sonunda sınava gireceksin.

0|0
    0|0
  • Hocam artık evinden online kurslara katılarak ta meb onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası alabiliyorsun. Buraya bir göz at istersen link

Bir de şuna bakabilirsin link

0|0
    0|0
  • halk eğitim merkezlerine git ya da özel meb onaylı kurslarda var büyük şehirde yaşıyorsan imkanlar çok halk eğitim merkezleri her yerde var bir iki ay git alırsın sadece blge almak istiyorsan birşeyler öğrenmesemde olur diyorsan hocayla konuşursun derslere girmeden de alırsın

0|0
    0|0
  • Halk eğitim merkezinden alabilirsin çirkin yeni dönem başlar kayit zamanini kaçirma

0|0
    0|0
  • İşkurun Verdigi Bilgisayar Sertifikaları Milli Egitim Bakanlıgı Onaylı Tabikide Bende İzmir İşkurdan Aldım Sertifikamı Günlükte 20.00 Tl De Yol Parası Adı Altında Ay Sonu 600.00 TL Aldım

0|0
    0|0
  • MEB Onaylı Bilgisayar Sertifikasını İlçenize Veya İlinize Baglı Halk Egitim Merkezlerinden Yada İşkur Merkezlerinden Kayıt Olarak Alabilirsiniz Tabi Kurslara Gderek

0|0
    0|0
    • işkur bikere kurs vermişti bilgisayar kursu ama gidenlere ücret veriyolardı o sertifika meb onaylımıdır

• Üniversite okuyorum iş kura üye olmakta herhangi bir sıkıntııs olur mu birde bu derslere hangi gün ler gidiliyor bilgi verir misiniz?

0|0
    0|0
  • halk eğitim merkezlerinden alabilirsiniz heralde.

0|0
    0|1
  • en güzeli bir halk eğitim merkezine kaydol ordan alman daha rahat ve uygun olur

0|0
    0|0
  • Ben lise son sınıftayım bende bu kursa katılabilirmiyim?

0|0
    0|0
  • halk eğitim merkezlerinden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• halk eğitim merkezlerinden..ya da mesleki eğitim merkezi diye geçen yerlerden ücretsiz alabilsin ..

0|0
    0|0
  • üniversitede görülen bilgisayar dersi kpss deki meb onaylı bilgisayar sertifikasının yerine geçer mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...