Selam arkadaşlar sizce yeni koyduğum fotoğraf fotomontaj mı?

Selam arkadaşlar sizce yeni koyduğum fotoğraf fotomontaj mı? bilene helal olsun

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Kendi resmini keserken kolu doğru dürüst alamadığı için sırta yaslanmış gibi yapmışsın :D diğer kolu da resim dışına bırakmışsın güzel taktik sen o resmin orjinalini yolla bana ben sana nasıl fotomontaj olur göstereyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• şu anda olduğum pc de photohop yok resmi açıp tam bakamadım bazı ayrıntılar dikkat çekici mesela vergi levhası ve damacana :) ama evde bir incelerim yine de :)

0|0
    0|0
  • ay bişe yapıp koymuşsun bi dövmedikleri kalmış yazık sana ya :) dengesiz bunlar boşver takma sen bence çokda başarılı bi olmuş ...

0|0
    0|0
    • yaa öyle deme o resmi başka bir bloklarada koyup orda usta gişilerden fikir alabilirdi anlaşılan sen anlamadın resimden :))

• yooo buraya koymak istmeiş koymuş koyadablir soradabilir ...anlaşılmıyo bence montaj falan olduğu...ama bunda montaj var diyerek bakarsan kabak gibi ortada montaj olduğu ...

• Montaj gibi.

0|0
    0|0
  • yaptığına şantaj böyle resme MONTAJ derler :p

olmamış

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • evet başarılı bir çalışma değil üstelik.omzun yok olmuş.Gerçekse saçma bi rpoz.

0|0
    0|0
  • değil...ablanmı onlar..

0|0
    0|0
  • montaj mı bilemem de, kapalı mekanda gözlük bi acaipmiş. gerçi şu var, montaj olsa az güzelleştirirdiniz kendinizi, 3ünüzde çirkinsiniz.

0|0
    0|0
  • Cinsellikle ne alaka bu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• zeka seviyeni olcmene ne dersin oyle bir soru ile gel bence daha cok yorum alırsın...

4|0
    0|0
  • montajsa kötü montaj

değilse kötü imaj

0|0
    0|0
  • fotomontajın anlaşılıp anlaşılmadığını mı merak ediyosun kardeş...

kabak gibi belli montaj olduğu ...

0|0
    0|0
  • Bari böyle bi saçmalık yapacaktın daha güzel resimler bulabilirdin internetten. kızlar pek güzel değil açıkcası. :)

0|0
    0|0
    • evet haklsın ama o zman foto çekilirken oda biraz karanlıktı ondan güzel çıkmadı

• evet fotomontaj iki kadın resmi bindirilmiş sol koldan apacıkda belli oluyordur kadınlar montaj yani erkek orjinal:D

0|0
    0|0
  • fotomonta değil ama keşke gerçek olmasaymış fotoğraf o derece dedim yani

0|0
    0|0
  • bilene helal olsun

0|0
    0|0
  • İbretlik bir soru ve cevaplar silsilesi olmuş.

0|0
    0|0
  • Haybinkunduz la hahaha :D

0|0
    0|0
  • orjinal.. keşke fotoshop olsaydı :)

0|0
    0|0
  • konu çöpe :)

0|0
    0|0
  • evet