Tatil ve deniiiiz :)

merhaba arkadaşlar. Bu yıl nerelerde deniz tatili yaptınız? ben egede bikaç gün arkadaşımla deniz tatili yapmak istiyorum. İzmir bursa balıkesir çanakkale civarları olabilir. Öğrenciye hitap edecek fiyatlarda apart pansiyon sosyal tesis hatta üniverstelrin tesislerinden nereler önerirsiniz paylaşır mısınız?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben didimi cok begenıyorum denızı temız nezıh bır yer hem fıyatları da uygun 3 ogun yemek cay kahve sınırsız haftanın 3 gunu canlı muzık klımalı tv lı oda sadece 65 tl ye kaldım 2 kısı olunca 50 tlye dusuyor cok uygun bence gıdılebılecek bır tatıl yerı

0|0
    0|0
    • Didim üniverstenin tesisi mi?

• Çok teşekkür ederim :)

• onemlı olan senın beklentılerın ben cok memnun kaldım eylulde bıdaha gıtmeyı dusunuyorum her sene oldugu gıbı

Erkekler Ne Diyor 3

• bu konuda çok şanslı biriyim ben ya :D dünyanın en güzel denizinde istediğim kadar tatil yapabiliyorum istediğim saatte girip istediğim saatte çkıp acıktığımda yemek yiyebiliyorum :D evim denize 5 dk yürüyerek :)

0|0
    0|0
  • 15 agustos alanyada kopuyorum apartı 720 tl ye ayarladık 1 haftalık 4 kişiyz senın anlayacagın kop kop :D

0|0
    0|0
    • 4 kişi için uygun ama biz iki kişiyiz. İki kişi içinde apart yokmu kişi başı 200tl civarı olucak şekilde odada olabilir

• valla o nerede tatıl yapmak ıstedıgınıze bağlı

• Didim güzel ve ekonomik ayrıca İzmir özderede ege üniv. Kampı var iyi diye duydum İzmir ürkmezde de dokuz eylül üniv. Kampı var biraz araştır ama didim güzel memnun kalırsın

0|0
    0|0
    • Ege dışarı üniverstelerden almıyor ama dokuzeylüle baktım orası biraz yattı kafama. Peki didime gitmeden yer ayırtmazsam sorun yaşarmıyım yani yer bulurmuyum orda

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...