Siz bunu biliyormuydunuz?

Dunyanin en genc anne babasi chinde 8 ve 9 yasindalarmis o yasta cocuk nasil yapilirki :S

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Benim o yaşta s*kim kalkmıyodu lan !

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ilginç

0|0
    0|0
  • çocuk olması için bir damla meni yeterlidir bence o erkek cocugunun menisi yoktur bu işte enset bir olay var yanı bir baskası hamıle bırakmiştır ve %100 eminim bu konuda

0|0
    0|0
  • yapan yapıyor işte... harbi nasıl yapmış bunlar çocuğu?

0|0
    0|0
  • mevsimsel değişiklikler ergenliği erken ya da geç başlatabiliyor. Orda daha erken giriliyormuş demek ki. erğenliğe giren birinin spermi de çocuk yapabilir.

0|0
    0|0
  • evlatlık almışlardır :)

0|0
    0|0
    • yok dogurmus yaziyo " Chinese boy aged 9 and a Chinese girl aged 8 became the nation’s youngest parents ever. The youngest mother in the USSR was a six-year-old girl, who gave birth to a dead child in 1930. The little girl had been raped by her own grandfather."

• erkek 13 14 yaşıdan anca olgunlaşır

0|0
    0|0
  • evcilik oynarken yapmışlardır cocugu

0|0
    0|0
  • kim bilir nasıl bir sapkınlığa kurban gitmişlerdir

0|0
    0|0
  • :D herhalde arkadaşları yoktu imalata geçmişler oha lan :D 8 yasında vucut sperm üretmezki

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • Evet duymuştum

0|0
    0|0
  • Bi cocuk var birde kiz var. bunlar birbirini cok sevdigi zaman cocuklari oluyor canim.

0|0
    0|0
  • leylek çocuk sipariş servisi ile adrese teslim ve istenilen niteliklerle size hizmet vermekteyiz 7/24 çalısıyoruz sizler için.. bayramlarda kapalıyız kredi kartı geçerlidir evlere servisimiz vardır yazın yüzde 45 daha hızlı kargo bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz

0|0
    0|0
  • Çocuk dediğin eline bebek verir bu olsa gerek nasıl yapılır mevzusuna girmek istersen bizim eve gel 5 yaşındaki kardeşim kızların popolarını elliyor 8 yaşına geldiğinde düşün bide .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• saçma ya imkansız blki oralrda erkn gelişim varıdr :D:D

0|0
    0|0
  • cinler olen bebekler kafalarindanda.corba yapiyor buna hic.sasirma fdunyanin civisi kopmus

0|0
    0|1
  • Çin'de olmuşsa inanırım dostum :)

0|0
    0|0
  • biyolojik olarak imkansız, gerçek mi bu, şaka şaka

0|0
    0|0
  • link atsana:D

0|0
    0|0
    • link

bide rusyada 6 yasinda bir kiz hamile kalmis dedesinden ve cocugu olu dogmus :S

Yükleniyor...