Aşk acısı canımın ta içini yakıyor be.

Arkadaşlar sevgilimden ayrıldım onu o kadar çok özledim ki acımda hasretim de tarifsiz ve gün geçtikçe daha çok özlüyorum,birlikte cekildigimiz fotograflara bakarak şarkımızı dinliyorum link :( sesini duyamamak falan cidden canımı yakıyor zaten görüşme imkanlarımız kısıtlı ayrılan bendim bu sene üniversite sınavına hazırlanıyorum o stresin üstüne birde onunla ilgilenmek istemedim suanda askerde ayrıldıgıma da çok pişmanım napmalıyım hiç bilmiyorum...

Güncellemeler:
daha 1 hafta oldu ayrılalı 1 sene nasıl gececek hiç bilmiyorum zaten normaldede farklı şehirlerdeyiz..

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen istemişsin ama daha kötü olacaksa konuş tekrar barış. Hem askerde emin ellerde için rahat olsun. ( En azından hafta içi full erkek içinde)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Alış ve yoluna devam et. Seni öldürmeyen seni daha da güçlü kılar...

0|0
    0|0
  • buna yorum yapmaya ellerim titriyor bb...

0|0
    0|0
  • fotoğraflarına bakıp şarkınızı dinlersen zaten direk kendine işkence edersin yani. Onu aklına getirmemeye çalış zor da olsa. Neler unutulmadı ki bu unutulmasın :)

0|0
    0|0
  • git ona söyle bunu ben unutamadım seni diye ha birde onun seni ne kadar sevdiğide önemli ama benim gibi biri ise sevse bile bu durumu sana söyleyemez

0|0
    0|0
  • bnde aynı olayı yaşadım sınava hazrlanıyorum dıye sevdğim kızdan ayrldım, 7-8 peşimden koştu bn yuz vermedım, unıyı kazandım bu sefer o istemedım ona çok acı çektrdım için... ahh hayattt

0|0
    0|0
  • off off en zor iki şey sevmek bide unutmaya çalışmak :(((

0|0
    0|0
  • aşk acısıda neymiş drogba gibi adam var bilirmisin :)

0|0
    0|0
  • askerdeki adamı terkediyosun sınav bahanesiyle Allah senin gibilerden bizleri korusun

0|0
    0|0
    • sürekli canımı sıkıyordu ayrılmamız bütün sorunları çözer diye düşünmüştüm.:(

• son zamanlarda soguk davranıyordu

• nerde asker ?

• Bana hayırlısı be gülüm demek düşer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok yanlış bende geçtim bu dönemden sınavını sakın aksatma ama sakın ! önceliğin o olck kmse bırakmaz falan diye dşünme hayatına bak herkes gidiyo bir gün ztn sonra sevgln bunu engelmyck şeklde görüş yoksa bu şeklde ders çlışamazsın yaşadım bnları takıntı olur sana

0|0
    0|0
  • Ders çalış bari o gitmesin elden

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bu sekilde daha kötüysen bence ona söyle unutamadığını barismak istedigini

0|0
    0|0
  • ee canım kendı düşen ağlamazz

0|0