Çocuk esirgeme kurumu..

selam herkese. ben çocuk esirgeme kurumundaki çocukları düzenli bir şekilde ziyaret etmek istiyorum.bu sene üniversite kazandım ve gittiğim yerde bunu uygulamak istiyorum. böyle bir planım var.bu şekilde ziyarete giden var mı nasıl oluyor? ve de üniversitelerde bu şekilde yararlanabilceğim kulüpler var mıdır? şimdiden teşekkrler..

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversite içinde gruplar oluyor ya da dış etkenlerde kurulmuş üniversite çapında devam eden kuruluşlar ya da vakıflar oluyor bizim var haftada bir gün ziyaret günümüz ve isteyenlerin hafta içi ders ve kitap okuma gibi etkinleri oluyor ama en güzel tarafı tabi ki mektup arkadaşlığı oluyor...

0|0
    0|0
    • hm her üniversitede var mı peki bu tür gruplar

• Tegv nerdeyse her üniversite de faal durumda ama kimseden sana bir sey vermesini bekleyemezsin eğer istiyorsan gider ve sen alırsın

• hm anladım sağol.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• Tegv'de de gönüllü olabilirsin. Ben üç yıl gönüllü ablalık yaptım çocuklara.

0|0
    0|0
  • çocuk esirgeme kurumlarında bazı bölgelerde randevu alman gerekiyor ziyaretten önce. bir gurp araştırmana gerek yok aslında birkaç arkadaşınıda yanına laıp düzenli olarak ziyaretler yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Bizim üniversitede öyle bir ders var bir proje seçip çalışıyorsun. Eminim kulüp de vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...