Güncel bir olay İlker Başbuğ

Arkadaşlar malum medayamız alçak insanların ne düşündüğünü söylemiyor bu ilker başbuğ hakkında siz ne düşünüyorsunuz anket yapamadım ama haklı veya haksız yazmanız dahi yeterli en sonunda bir güncelleme ile yaroumlarımı bende beliticem teşekkürler

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ulan bunların hepsi oyun oyun kafanızı çalıştırın... bu adamları terör suçundan içeri attılar ama müebbet yiyenlere 2 gün sonra genel af çıktığında nolacak biliyomusunuz apo denen piçç de otomatik olarak serbest kalacak terör yüzünden içerde olduğu için. bunlar hikayee amaç çerçeveyi genişlemek piçççç kurusu apoyu çıkartmak. bakın görün nası dedeiklerim çıkacak not edin!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Darbenin yorumu yapılmaz kesinleşmiş bir karar alındı hakkında ve kendiside inkar edemedi zaten. Hakettiğini çeksin. Pkk ya bile daha çok güvenir olduk en azından niyetleri belli sürüsünler içerde

1|0
    1|0
  • Suçlu elbette.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• suçlu olduğuna inanıyorum sağcı solcu farketmez darbe ye yeltenen herkes cezalandırılmalı. Darbe demek eksi 20 yıl demek bu ülke bir darbeyi daha kaldıramaz.

2|1
    2|0
  • başbakanın bile içerde olmasını tasvip etmediği bir askerin müebbet hapis ile cezalandırılması için gerçekten vuku bulmuş bazı suçlara karışması gerekir diye düşünüyorum.Kendi ideolojilerini empoze etmek amacı ile her türlü demokratik uygulamayı yıkan bir düşünce kesinlikle cezalandırılmalıdır.Bu ülkeye ihanet değil,bilakis,hizmettir.

0|0
    0|0
  • genelkurmay başkanlığı yapmış birinin terör örgütü üyesi olması akla mantığa uygun değil akp nin oynadığı bir oyun bence .

0|0
    0|0
Yükleniyor...