Hiç gitmediğiniz ve görmek istediğiniz yer?

Türkiye'de bugüne kadar hiç gitmediğiniz ancak mutlaka görmek istediğiniz bir il ya da ilçe varmı? Burayı neden görmek istiyorsunuz? Bugüne kadar gittiğiniz yerler içerisinde mutlaka görülmeli dediğiniz bize tavsiye edebileceğiniz neresi var?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kars ve Ardahan'a hiç gitmedim. Ama merak ediyorum.

Görülmesi gereken yerler:

1.istanbul boğazı, camileri, tarihi yarımadası, adaları, gece hayatı

2.çanakkale şehitlik, boğazı, koyları

3.izmir körfezi, kordonu, fuarı, Çeşme'si, Foça'sı

4.Aydın Selçuk, Kuşadası, Dilek yarımadası, efes, milet, priene, şirince

5.antalya kemer, olimpos, side, Aspendos, alanya

6.iskenderun

7.marmaris, bozburun, datça, Knidos

0|0
    0|0
    • Doğru söylemişsin kardeşim. Ne mutlu bana ki belirttiğin yerlerin hepsini gezip görme fırsatım oldu .

Kızlar Ne Diyor 5

• çanakkale ve özellikle şehitliklere mutlaka gidilmeli derim. Birde izmiri merak ediyorum oraya gitmek istiyorum birgün.

0|0
    0|0
    • Evet Çanakkale mutlaka gidilip görülmesi gereken yerlerden biri. Ben de detaylı olarak gezdim tüylerim diken diken oldu resmen. İzmir'i de görürsün inşallah ben çok şanslıyım çünkü İzmir'de yaşıyorum :)

• Eşim askerliğini izmirde yapmıştı birazda ondan merak ediyorum artık kısmet :D çanakkaleyi bende gezdim baya bir gerçekten insanın tüyleri ürperiyo resmen :(

• ben mardini cok merak ediyorum oraya mutlaka birgün gitmek istiyorum

0|0
    0|0
    • Bir doğulu olarak söylüyorum kesinlikle gitmelisin. Yani televizyondaki saçmalıklara dikkat etme. Doğu da artık eskisi gibi dğeil, çok değişti. Bölgesel oalrak pislik insanlar çıkıyor tabi ama genel olarak çok yardımsever, iyi kalpli insanlar. Ve oralarda Türk,Kürt,Süryani gibi saçma ayrımlar da yok. Bir bayan olarak yine de giyimine dikkat etmelisin :D

• ankaraya hiç gitmedim anıtkabire falan gitmek istiyorum inş bir gün nasip olur bakalım

0|1
    0|0
  • Trabzon , Ankara <3

0|0
    0|0
  • öyle bir yer yok henüz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kültür mozaiği Mardin'e gitmek istediğimi daha önceden de yazmıştım. "Dalgasına mı yazdın?" diyen olmuştu, gerçekten görmek istiyorum. İnsanın kendi ülkesini aşağılaması tuhaf

0|0
    0|0
  • Trabzon-Rize dolayları

0|0
    0|0
Yükleniyor...