Genç yetenek Can Bonomo'nun Eurovision yarışmasında şansı var mı?

eurovision can bonomo gidiyor ve bizim halkımız destek olucağı yerde köstek oluyor. Evet Adele fazlasıyla iyi ama bence Can Bonomo'nun da şansı var, farklı bir tarz ama bence bişeyler yapabilir. Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• Tanımayanlar için;

Can Bonomo şu anda tv8'de Okan Bayülgen ile Kral Çıplak'ta.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• zaten bu ülkede her sene herkes köstek oluyor. çok güzel yapıcaklarsa onlar gitsin yapsın aq. çeyreğini bile yapamayacak gerzekler hunharca yerden yere vuruyor eurovision temsilcimizi. her sene*ama her sene böle. bi kere bişi beğensinler dişimi kırıcam aq.

bu ülkede sanattan anlayan insan sayısı 100 bini geçmez.

gerizekalı insan sayısı da çok fazla.

ayşe hatun önal'ın çeksene elini şarkısına saçma, aptalca der, ama sadece "mother f*cker" ya da "fart" kelimelerinden oluşam yabancı şarkıları dinler, hem de çok sever.

dedim ya gerizekalılar kaynıo.

0|0
    0|0
  • gidip elinden geleni yapsın gelsin.biz de televizyondan izleyip eğlencemize bakalım.büyütmeyelim o kadar.he bide yahudiymiş o.yahudiyse bile size ne?bu ülkede bi yahudinin yaşamaya hakkı yok mu?ülkesini uluslararası arenada temsil etme hakkı yok mu?hemen çamur atın.

0|0
    0|0
  • çekimserim..

umarım güzel bir parça çıkarırlar..

0|0
    0|0
  • Allahtan can bonomo cıktı hea. Yoksa kimse adını bile bilmiyodu adamakıllı. 2 ay öncesi bonomo desem cikolata sanardınız.

1|1
    1|0
  • Bence şansı olur, ilk defa duydum girip baktım şarkılarına falan, adamın tarzı var, ee birde genç, enerjisi var. Herşey olabilir.

0|0
    0|0
  • Soru 69574 'da ki cevabım aynen geçerli.

0|0
    0|0
  • ikisinin de saks olduğunu

0|0
    0|0
  • bişeyler çıkarabilirler çünkü farklı bir tarzı var dediiğin gibi bunu avantaja çevirirlerse çok güzel olur

0|0
    0|0
  • can banana değilde abdulmuttalip çikita gitse daha iyi olurdu . yaa kuzum şakamısınız :D olmaz olmaz . olmayacak şeyi merak edip durmayın yaa . rezil olacak gelecek işte

0|0
    0|0
  • Hiç şansı yok bence...

0|0
    0|0
  • can bonomo kendisini eleştirenleri eurovision gecesi utandıracak! benden söylemesi

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • Can Bonomo erevızyon'da birinci olamazsa nolurr? Can't bonomo :P

0|0
    0|0
  • Bonomo ciklet ismi gibi tutmaz

0|0
    0|0
  • iyi derece alır inş

0|0
    0|0
  • Genç yetenek deyince Semih'ten başkası yalan.

0|0
    0|0
  • rimi rimi ley ley i söyleyenden iyi olduğu kesin ama şansı yok kesinlikle

0|0
    0|0
  • inş. bir süpriz yaparda utandırır bizi

0|0
    0|0
  • bilmem!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben beğendim. Adı duyulmamış magazine çıkmamış biri olduğu için kötülüyor insanlar Hadise çok mu iyiydi şarkısı güzel miydi? Vasat bir şarkı ve iğrenç bir sesti. İki kıvırtıyor diye müzikte çoğu kişi bayıldı. İyi seçim rakipleri çok iyiymiş duyduğum kadarıyla buna rağmen şansının yüksek olduğunu düşünüyorum. Destekliyorum şahsen

1|0
    0|0
  • İlk 3'e girebileceğimizi ne yazık ki düşünmüyorum ama inş. yanılırım.Şarkı seçimi güzel olursa 4-5 neden olmasın?Sesi değişik ve hoş çünkü.

1|0
    0|0
  • hic umrumda degil.

zaten eurovisionun kendisi tamamen sacmalik.

2|0
    0|0
  • ilk 5 dyorum ben ama 1 2 değil son 3

0|0
    0|0
  • Adele,Zaz,Rammstein,Celine Dion varken çok zor gibi fakat kalbimiz onunla.

1|0
    0|0
  • comolokko

1|1
    0|0
  • Ben burada Clapton'dan, Hendrix'in Cocaine coverını dinlerken, başka insanların Can Bonomo ve Halil Sezai gibi ergenlere 'yetenek' demesi, bana karşı yapılan bir haksızlık değil midir?

1|0
    0|0
  • Daha ortada şarkı yok

0|0
    0|0
  • ben sevemedim onun tarzını ya

0|0
    0|0
  • Az da olsa var..

0|0
    0|0
  • Ulkemizi temsil ediyor sonucta, tabi ki destek olacagiz. Ama gercekci bakmak gerek olaya.

0|0
    0|0
  • gitmesine gerek yok bence. evden canlı bağlansın söylesin şarkısını.

0|0
    0|0
Yükleniyor...