Torrentden türkçe dublaj film indirmek istiyorum

merhaba arkadaşlar.yeni torent öğreniyorum. film indiriyorum altyazı buluyorum ama türkçe dublaj bulamıyorum ne yapıcam? bir de torrentden oyun indirsem virüs falan bulaşır mı? yanıtlayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
dublajdan bende hoşlanmıyorum ama başkalarıyla izlerken dublajlı istiyorlar o yüzden sordum.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• her torrent sitesinden virüs bulaşabilir. ayrıca turktorrent.eu kullanan ve davetiye hakkı olan birini bulursan , üye ol. ordan istediğin filmi türkçe indirebilirsin. ama ne yazık ki davet gerekiyor.

1|0
    0|0
    • davetiye nasıl bulacaksam tanıdık bulmam gerekiyor şimdilik zaten torrentz.eu dan film aratıp buluyorum daha torrent canavarı olamadım . oyun dediklerimde sims gta gibi oyunlar en çok indirilenlerden virüs bulaşmaz diye düşünüyorum doğru mu sizce?

• rica ederim , iyi geceler

• teşekkürler sizede

Erkekler Ne Diyor 8

• Orasını biz bilemicez.. İnternetteki torrentlerin Yüzde 70'i virüsli nereydeyse.. İyi bir antivirüs programı kullan.. Ben bir ara Kaspersky varken torrent indiriyordum ertesi gün baktım bilgisayar açılmıyor...

1|0
    0|0
    • bende avast kullanıyorum indirmeye başlar başlamaz taratıyorum nolur nolmaz diye ama birşey olursa da artık kaçış yok.

• Gerçekten virüsler gittikçe yayınlaşıyor sen indirmesen bile virüs bulaşıyor.. Açtığımız her resimde her videoda her reklamda virüs olasılığı var.. Artık güvenicek kimse kalmadı...

• Bulaşmaz.. artı dublaj biraz zor yabancı zaten.. filmi indirip ayriyetten alt yazı indirmen gerekiyor.. oyunlarıda skidrow indir.. en çok hit dosyları indir hem temiz hem daha hızlı iner diğer pclerden aldığın için

1|0
    0|0
    • skidrow u birisi daha önerdiğine göre iyi birşey olmalı teşekkürler

.

• virüs programın iyiyse engel olur . bide türkçe dublaj film izlemeyi bırakın artık orjinallikten şaşmayın :)

1|0
    0|0
    • kendim için dublaj aramıyorum zaten mecbur kaldım indirmek için ama bulamadım.

• sizede :D

• dublajlı filmi google türkçe dublaj diye arattır yoksa zaten yoktur zorlama.

oyunu da belli başlı sitelerden indir ve üye yorumlarını oku en azından çalışıyo mu sağlam mı anlamış olursun

1|0
    0|0
  • BENCE bicaps.com dan HD filmleri İDM programı ile Torrentten hızlı indir

1|0
    0|0
    • tam sürüm indirmek gerekmiyor mu onu? bende şimdilik realplayer kullanıyorum.

• ahmetturan.org ta crakclisi var real player çok dandik

• tamam dediğinizi dikkate alırım.

• zamunda torrent den herşeyi bulabilirsin

1|0
    0|0
    • şu an açtım üyelik istiyor davetiyeye gerek yok mu ?

• zamunda.net den gir

• üye oldum tamam teşekkürler .

• Torrent ten oyun indirebilirsin rahat ol

1|0
    0|0
  • Torrenti indirdiğin sitede büyük ihtimal dil dosyası eklidir. Ama torrenti konu paylaşımsız siteden arama ile çekiyorsan dil dosyasını harici arayıp bulacaksın mecburen. Sorunun ikinci kısmı için indirdiğini taratacaksın.. (antivir. güncel tut..)

0|0
    0|0
    • yanında dil dosyası inmiyor maalesef dil dosyası olan siteler var mı peki?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yabancı site olduğu için türkçe dublaj bulamazsın, altyazıya alış bence, dublaj filmin ruhunu etkiliyor çünkü kim Al Pacino gibi konuşabilir mesela? eğer konuşabiliyorsa ona neden al pacino diyoruz. Dublaj olmaması gereken bir şey.

1|0
    0|0
    • sende bendensin :D annem dublaj istiyor diye bende bazen o işkenceye katlanıyorum.İndirmek yerine arayabilirsin sitelerden, ben çok iyiyimdir bu konuda, nerdeyse her filmi bulabiliyorum.Özellikle istediğin bir film varsa bulabilirim.Birkaç sitede önerebilirim.

• direk link adresi engelliyormuş bende böyle yazdım isimleri bulursun zaten.

• unutulmazfilmler güzel bir site gerçekten ama orda da altyazı oluyor genelde. diğer siteleride biliyorum. teşekkürler cevap için

Yükleniyor...