Bugün silivriden çıkan

bugün silivriden çıkan karar hakkndaki düşünceleriniz nelerdir ?

Güncellemeler:
arkadaşlar ben mahkemede görevli değildim Türk Milleti nin bir atatsözü var adeletin kestiği parmak acımaz diye bir başka atasözüde var adaletin karşısında insanın bounu kıldan incedir hiç kimsenin suçu veya suçsuzluğu hakkında yorum yapmamakla beraber ben sadece şunu söylüyorum genelkurmay başkanımız ilker başbuğ suçu suçu her ne olursa olsun mühebbetle yargılanmamalı idi ve Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir genelkurmay başkanı mühebbet hapisi almaması gerekirdi
Bu karar büyük Türkiye Cumhuriyeti nin yani hepimizin 76 milyonun tamamının dünyaya karşı ayıbıdır ister kabullenin ister kabullenmeyin hepimizin ayıbıdır.
kenan evren denen köpeğin de yargılandığı günleri görmek isterdi bu gözler 12,Eylül 2010 da bunu görmek istemişti birçok göz 3 yıl oluyor ne zaman göreceğiz..

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• yazılmış en kötü senaryo.. iki yorumca bilgisizce cevap vermiş.. elektronik ortamda delil niteliğindeki yazı office 2007 de yazılmış ama suç tarifi 2004 nasıl oluyor bu iş? Hukuk sisteminde elektronik ortamdaki bir yazı delil olarak kabul edilmez çünkü kimin yazdığı asla kesin değildir ama bu davada delil nasıl oluyor bu? Deniz kuvverleri komutanın toplantıda olduğu söylenen tarihte adam amiral olarak somalide denizde nasıl oluyor bu? bunların hepsi tezgah... Ölmez sağ kalırsak bu göreceğiz ki bugün bu davanın karara çıkmasının bir sebebi daha var.. Genel af çıkacak Ekim ayına kadar bunun için hamle yapılmazsa Pkk ya verilmiş sözler yerine gelmemiş olacak apo serbest kalacak.. Paşalar serbest kalacağı için onların kesimide ses çıkaramayacak çünkü onlarda faydalanacak bundan... 10 yıl sonra herkes uyanacak ve Erdoğan vatan haini ilan edilecek... Ömrümüz yeterse görürüz...

4|1
    1|2
    • dikkat ettysen menderes zamanındaki darbecilerin cogu orda.. menderes için hata yapıldı denildi millet yeni yeni gercegi göryo darbe zihntenn teeee... 90 yıllık cumhurytte 4 kere darbe daha kalkamadn senlerce otrtldk yermze.

• bu halk için değmez

• Aynen öyle çünkü biz her zaman gazetelerin sadece resimlerine bakmış bir milletiz... Asla merak etmeyiz.. Bişeyi bilmek bizim sadece duymaktır...

Kızlar Ne Diyor 7

• Az bile.

1|6
    5|2
    • aynı şekilde kjsdfjskdf

• anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az. nutuk atamamis bilim yok ilim yok laf ebeligi yapiyorsun.

• Kürtlerde diger irklarda senin insanin. sen Marx in seyinin kili bile olamazsin :)

• herkes hakettği gibi yaşıyor.. herkes gizli yazmış atanız demezmiydi isminin altına imza atamayanlar cesaretszler bze srun teskil etmez

1|1
    4|3
  • Bir gün bir ülkede adalet mülkün temeliymis. . (!)

Ay çok komik devam edemicem... (!)

0|0
    0|0
  • nedir bu karar acaba ?

0|1
    1|1
  • hangi karar?. askerlerin, gazetecilerin, rektörlerin, muhalif siyasetçilerin ağırlaştırılmış müebbet yediği mi? yoksa danıştay katili osman yıldırım'ın ( savcıların, hakimlerin osmanım dediği kişi) geçen sene müebbet yediği halde, delillerde hata oldu denilip, tekrar yargılanıp, arkadaşlarının aleyhine tanıklık yapması ile serbest bırakılması kararı mı?

2|1
    2|2
    • kadınlar sizin eğiteceğiz çocuklar bunun hesabını sorabilir dünyada ne varsa kadının eseridir

• Ülkemizde adaletin yalnızda adliyelerde asılı bir yazıdan ibaret olduğunun bir örneği daha ..

2|2
    2|2
    • kadınlar sizin eğiteceğiz çocuklar bunun hesabını sorabilir dünyada ne varsa kadının eseridir

• adaletin bu mu dünya ?

3|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• eksik çok eksik bir karar. adam öldürme ve adam öldürmeye teşebbüsten de yargılanmalıydılar

5|3
    7|4
  • bütün vatan hainlerini asıcaksın bu az bıle ..

2|3
    4|1
  • Suçluya suçlu demek bile suç oldu canım ülkemde. Suçlular cezasını çekmeli. Unutmayın ki o yargi yarın size birşey yapanı da yargılayacak. Bu kararlar oyle tv başında verilmiyor. Diye düşünüyorum

2|3
    4|1
  • kabul edilemez, sorumlu hükümet ve yargi calisanlarinin burnundan fitil fitil getirecegiz..

3|1
    1|2
    • Komünist diyor ki : " doğu perinçek ulusalcının allahı ulusalcıdan komünist mi olur? beni aydınlatırsan sevinirim. en önemli özelliği sınıfsız toplum olan görüşe milliyetçiliği nasıl bulaştırıyorsunuz çözebildiğim gün sizden olacağım söz bak. "

• burda cevabın varmış niye uğraştırıyorsun orda beni mk :////

• karsimdaki adam olsa gam yemicem.

• #Vatanhainlerisilivriye

2|1
    4|2
Yükleniyor...