Kırmızı pantolon erkek adamı bozar mı??

ya şimdi kırmızı pantolon kötü mü erkekler için yakışmıyor mu yani ben renk renk pantolon giymek istiyorum bazen değişiklik olsun diye ama insanların pek hoşuna gitmiyor sanırım?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• bence giymesini bilene güzel kombin yapana yakışıyor.

Birde çevren önemli şöyle tiplerin çevresinde sorun olmuyor.

link

0|0
    0|0
    • yok bu kadar yakışıklı değilim ama güzel kombin dediğin beyaz t-shirtle gider sonra gömlekle gider her türlü gider yani.

• Tutucu kesim " erkek adamı bozar , racona ters, yumuşakmıyız lan biz " şeklinde düşünüp seni toplumdan dışlayabilir yani tepki görebilirsin onların kızlarıda beğenmez erkekte renkli pantalonu. Ama istanbulda insanlar geniştir takılmaz böyle işlere onu vurguladım senin iyiliğin için yani

• sen nerde oturuyorsun peki?

• Aman millete ne bakıyon. Beş kuruş fazla olsun, kırmızı olsun :) Koskaca Süheyl Uygur'u sindirip bağrına basmış milletiz biz :)

0|0
    0|0
    • o ne demek şimdi yaa:))

• yoo, istediğini giy diyom, milleti takma.

• evet haklısın öyle yapmak lazım ben kendime yakıştırıyorsam olay bitti zaten.

• Seven var sevmeyen var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kırmızı pantolon erkek adamı bozar.

0|0
    0|0
  • zayıf erkeklere soluk kırmızı ve bordo türevi dar kesim pantolonlar yakışıyor. kalın bacaklılara yakışmaz.

0|0
    0|0
  • Sen kendine yakıştırıyorsan giy yakıştırmıyosan giyme biz ne desek kendi istedigini yapıcaksın eminim :D

0|0
    0|0
    • evet öyle olucak ama insanların bir genel görüşünü alayım dedim hani bu kadar çok dikkat çekiyor mu diye?

• tabi tonuna gore degisir bence pantolondansa kırmzı şort giy daha havalı olabılır

• Iyice kizlara benzediniz aga arada faark kalmadi

Dar pantolon renkli renkli giyisiler küpeler

makyaj da var mi acaba

0|0
    0|0
    • ne makyaj ne küpe ne de dar pantolon var sadece pantolonda renk olsun istedim kırmızı iyidir..

• erkeklikle falan alakası yok sen giymiyor olabilirsin ama giyen milyon tane erkek var ki bence de yakışıyor..

• Bence var ama herkezin kendi görüsü saygi duyarim

• bn kırmızı sevmem giymiyorumda

0|0
    0|0
  • bozar tabi amk bir de daracık ciyak ciyak renkler adam gibi renk mi kalmadı son çarı koyu yeşil üzerine beyaz tshirt

0|0
    0|0
    • dar değil ya normal kırmızı pantolon yakışmaz mı?

• yok aga ben sordum kızlar hiç beğenmiyo anca koyu kırmızı olursa o da az beğeneni var

• beğenmiyor dediğin kızlardan iyi yorum geliyor valla hep erkekler bozuyor işi şüphelenmeye başladım?

• yakışmaz güzel kardeşim

0|0
    0|0
    • neden yakışmasın ki ya ne var bunda

• zevkler tartışılmıyor :)

• öyleymiş.:)

Yükleniyor...