Evett beyler bayanlar merdıvenden kayanlar :P

unıversıteye ılk basladıgınız gun.. Nasıldı o gun ne yaptınız nasıl gectı tanısma faslı falan nasıldı abıler ablalar :D

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yillikti hoca anlatip gidiyordu sinifta bir uğultu tek artisi artik kkmlik numarami ezbere biliyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kimseyle tanışmaya çaışmadım tarzım değil isteyen gelir tanışırız fasıl gibi olmaz sevmem uzaktan beğenmediğim adamlada tanışamam

0|0
    0|0
  • valla tanışmak için belli bir çaba harcamadım sakindim bunun nedeni belki lisede ünv ortamına alışık olmamdı :D

0|0
    0|0
  • çok iyi sayılmazdı...hatunun biriyle sohbeti ilerletmiştim ta ki hoca derse girip ilk ders tanışma faslı diye memleketlerimizi sorana kadar...Adanalıyım cevabını verdiğimde kız sırtını döndü...sonrası mı tabi ki de intikamım acı oldu :))

0|0
    0|0
  • walla sınıfa gıdıon kımseyı tanımıon kımse senın le konusmuor sonra yurttan 1-2 kısıyle samımı olrsan bı ortamın oluor rahatsın yanı karısan yok unı buyuk bı gordugunu bıda gormuon partiler falan hersey war ama lıse ortamını ne olrsa olsn arıyorsn .d

0|0
    0|0
  • çok kötüydü ben derse geç kalmıştım :D ilk gün geç mi kalınır ya :D herkes tuhaf tuhaf bana bakıyordu :)

0|0
    0|0
  • kız tavladım,bütün gün onlaydım gece bile

0|0
    0|0
    • fantazılerın guzelmıs asdfg

• bikere böyle pazar satıcısı gibi konuşmamıştımm :))

0|0
    0|0
  • ya saf saf gidiyorsun, zekiler çakıyor sana :D

0|0
    0|0
  • İlk günden pek samimi olmadım kimseyle

0|0
    0|0
  • ders boş beyler diyip evlere dağıldık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yani gittiğin yerde kafana göre kişiler varsa süper oluyor:):)yani herkes diyebilirim çok sıcak kanlıydı.biraz gözlem yapmak da fayda var tabi her zaman,ilk gittiğin ortamlarda:) iyiki tanımışım dıyorum mesela hepsini,kalıcı dostluklar kurdugunda anlıyorsun gerçekten.

0|0
    0|0
    • umarım banada denk gelır oylelerı yoksa bıtmez :))

• denk gelir gelir,hiç stres yapma kendine.değişik kültürerden,şehirlerden çok insan tanıycaksın ve eğlenceli olacak,enteresan tipler de var ama takma kimseyi:):)

• peki tesekkurler :))

Yükleniyor...