Çeyiz sandığıma isimlerimizi oyndurma işlemiyle yazdırmak isterdim nasıl olur sizce? erkekler siz nasl bulrdnz

nişanlı değilim sevgilimde yok ama birgün evlenirsem çeyiz sandığım olucak isimleri yazdırmak isterim ya siz? peki erkekler bu hosunuza gider miydi ya da hic ilgilenmez miydiniz?

Güncellemeler:
SORU KAPANMISTIR ESKI GELENEKLERI KIMSE URSAMIYOR BUNU BIR KEZ DAHA GÖRDÜK ISMI BIRAKIN SANDIGI KIMSE ÖNEMSEMIYOR HERKEZE IYI GECELER.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Gerek yok buna bence. Evlilik hazırlığında daha önemli şeylerle ilgilenebilirsiniz.

1|0
    1|0
  • herkez değil herkes olacak o yalnız

0|0
    1|0
    • türkiyede yasamiyorum yurt disinda kaliyorum iki yasimdan beri okula gidiyorum hep yabancilarla ic iceyim benim yerimde olsan agzini acip turkce konusamazdin.

• sen niye bu kadar agresifsin kötü bişi mi söyledik simdi

• benim yalnsmi düzeltmek sana düsmedi ondan

• böyle birşeyler kaldığını sanmıyorum.erkekler sonuç kadınlar detay düşünmeye odaklı oldukları için bir erkeğin ilgisini çekmez eğer empati sahibi değilse.

0|0
    0|0
  • çeyiz değil kız alıyoz abi :/

olsa nolur olmasa nolur

0|0
    0|0
    • yazdirmazsa evlenmez msin diye bir sorumu sordum? nasil bunurdunuz ddm neyse

• özenmiyorum bişeye . önemli değil bence. hatta ben eşyaların çift tarafından beraber seçilmesi taraftarıyım. çeyiz belki eşinin zevkine hitap etmicek . birlikte ortak şeyler almak daha mantıklı gibi ..

• kesinlikle ilgilenmez itici bile olur ama yine de sen bilirsin

0|0
    0|0
  • çok yaratıcı gerçekten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğmamış çocuğa don biçmenin alemi yok. İlerde düşünürsün nişanlının/eşinin hoşuna gidecekse yaptırırsın.

0|1
    1|0
  • 30 yıldır evli olan anne babamin hala evimizde duran 30 senelik bir Sandığı var.. :)) ceyiz Sandığı genç kızlarla bütünleşmiş bir şeydir. . Eskiden özenle dizilirdi. Günümüzde yok ama öyle Sandığı olan..

Güzel düşünmüşsun.. varsa hayalinde yap tabi canm benim. .

0|0
    0|0
  • Sonra da oturup, nevresimlere dantel işleyelim mi, işlemeyelim mi diye bir karara varırsınız artık :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...