Eurovision temsilcimiz Can Bonomonun şansı ne kadar?

bildiğiniz gibi bu seneki eurovision temsilcimiz can bonomo, bu çocuğun 3-5 şarkısı var fakat çok geniş bir hayran çevresi var bunun yanı sıra onu tanımayanlarda çoğunlukta. ve duyduğuma göre rakipleri arasında rammstein, children of bodom, adele gibi güçlü sesler var bana göre şansı çok az

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• umarım iyi derece alırız..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence bayağı var... Tarz adamı, sesi güzel, canlı dinleyen arkadaşımdan birkaç yorum aldım. Albümünü de edindim. Gerçekten güzel.

Hoplayıp zıplamadığı zaman performansı artıyor. Ayrıca gerçekten tarz adamı. Rock, Anadolu ezgileri, keman, tef felan ne varsa karıştırmış, egzotik vokalini de eklediği zaman değişik, kalıplara sığmayan bir tarz meydana çıkıyor.

Eurovision gibi dandik bir yarışma da şansı olmasa da benim gibi bir dinleyicisi var. Bence ne mutlu ona.

1|0
    0|0
  • Diğer yarışmacıların ne kadar ise onunda o kadar .

0|0
    0|0
  • o adam tipsizin teki yaa.. Turkiyeyi temsil etmesini dogru bulmuyorum.. model gitsinn. pembe mezarlikla :D

0|0
    0|0
  • can bonomon.:) bonibon der gibi:D ya o kadar funda ararlarımız var tarkanımız var bu nerden türedi ya. şanışer i bile bundan çok tanırlar. ben bile ilk sitede okudum. gerci takip etmiyorum o ayrı:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yüksek sadakatten daha yüksek oldğu kesin.. ne adamlar yolladık can bonomo lokum kalır

0|0
    0|0
  • Sen öyle diyosan öyledir cancağzım

0|0
    0|0
  • Can bonomo bile bu kadar ilgilenmiyodur.Yeter amaaaa.Sıktı Can bonomo soruları..

Mayıs'a kadar milyonkere sorarsınız artık.Tamam iyi başarılar.Bırakın artık yaa..

0|0
    0|0
  • hadi be ramm... Işi ne orada ciddi misin. Ya kiytirik bi yarışma child.. Zaten sevmem diğerini de duymadım ama almancı abimizin yaptığı olmadi ya su yarışmanın neyine katılıyo ki

0|0
    0|0
  • Birinci olursa harbiden cok sasiririm. Can Bonomo kotu bi' secim degil ama sansi yok bu kisilerle.

0|0
    0|0
  • yok denecek kadar az.

0|0
    0|0
Yükleniyor...