Eskilerden kimler var?

Çocukken Barış Manço, Zeki Müren, Ayna'nın şarkıları ile büyüdüm. İlk vokalistliğimi onlarla televizyon karşında yaptım. Sizlerin anılarında eski zamanlardan kalan şarkılar, sanatçılar kimler?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Grup Vitamin ( Ne desek az...)*****

Hakan Peker (Ortaokulda zamanlarımdı, veda partilerinin vazgeçilmez adamıydı)

Ozan Orhon (Ortada kuyu var reyiz yandan geç)

Asya vardı link

Seçil vardı bir de...Uhde link

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Barış Manço , Ayna , Cem Karaca , Erkin Koray , Mustafa Sandal Zeki Müren ki hala dinlerim.. Onların dısında Sezen Aksu , Ebru Gündeş , Nilüfer , Asya , Tarkan vs vs :) Çok gelmiyor aklıma ama kucukken televızyonda sırf muzık dınlerdım onu hatırlıyorum...

0|0
    0|0
  • grup lacin vardı :)

hakan peker

mustafa sandal bunlar hep 90lardan :)

0|0
    0|0
  • Ünlü <3 link Çok severim be :)

1|0
    0|0
  • Burak Kut

Grup Vitamin

Ajlan-Mine

Ozan Orhon

Seçil

İzel-Çelik-Ercan

1|0
    0|0
  • anılarımda kalmadı hala dinlediklerimi söyleyim,muazzez ersoy kalbimi kıra kıra, huysuz ve tatlı kadın, bir sevgi istiyorum, emel sayın...

0|0
    0|0
  • Hakan Peker, İzel-Çelik-Ercan , Levent yüksel (:

0|0
    0|0
  • burak kutçuydum ben. hiç tarkancı olmadım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Grup vitamin =) Tabi o zamanlar Ufuk ercan felanda vardı...

Sonra Erol kösenin Komedi dans üçlüsü vardı izlemekten zevk aldığım onlarıda şarkıcı sanırdım ben..

Barış mançoyu ise söylemeye bile gerek yok o başımızın tacıydı zaten " a de bakayım aaa"

Ama ilk adam akıllı dinleyip hayran olduğum adam mustafa sandal ve bu kız beni görmeli parçasıdır.. Bluğ çağım tamamen onun şarkılarını ezberlemekle geçti ilk aşk sözlerimi hep ondan arak yaptıydım (sonradan öğrendim ki oda ecnebilerden müzik felan arak yaparmıs)

Şimdi kulağımızın pası gitsin diye metal felan dinliyoz işte bişiler..

0|0
    0|0
  • Barış mançonun şarkıları ve programları ile büyüdük .

0|0
    0|0
  • bitti gitti hepsi :)

0|0
    0|0
  • barış manço tabiki adam olacak çocuk programı vardı onu izleyerek büyüdümm..Allah rahmet eylesin nur içinde yatsınn

0|0
    0|0
  • eski çalgıcılardan kim kaldı bu devirde kimse yok

0|0
    0|0
  • Yonca Evcimik, bandıra bandıra ye beni.

0|0
    0|0
  • Ben küçükkene müslümcüydüm :(

0|0
    0|0
  • barış manço

0|0
    0|0
Yükleniyor...