Bankacılık mesleğini öneririr misiniz ?

bankacılık mesleğini öneririr misiniz ? eksileriyle artılarıyla anlatırsanız çok sevinirim..

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle önerebilirim... Ben Almanyada aldim o meslegi elime...

cok cok zor bir is gercekten ama kesinlikle tavsiye ederim...Ben severek yaptim..

Iyi yapabilmen seyler : matamatik..ve iyi laf yapabilme... Ikna etme kabiliyetine sahip olman gerekiyor...Insan sarrafi olman gerekiyor.. Malum kredi konusunda felan...

Eksileri ise...inanilmaz stresli bir is...Ben uykularimda bile kredi vermeye baslamistim bir ara...Ve sürekli baski altindasin... Satis yapman, kazanman gerekiyor...Istatiksel analizler felan...Sürekli kosusturma halindesin...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Asla onermem sartlari zor maaslari calisma saatelerine oranla azki en az 10 11 saat bazi gunler 13 14 saat calisiosun rekabet ortami cok fena herkes dusmanin sayayimmi daha?

0|0
    0|0
    • 9 5 çalışmıyo mu bankalar ya ?

• ama devlet bankası normal memur gibi rahat

benim teyze kızı bankaya girdi işletme mezunu rahat 2.000 tl maaş hafta sonu tatil senelik izin falanda falan

sabah 9 akşam 5 mi 6 mı işte çok rahat bir de havası var bir görsen devlet bankasına girmiş

Erkekler Ne Diyor 3

• eğer yönetici konumundaysan iyidir fakat veznede çalışıyosan ömrün kısalır .

0|0
    0|0
    • en alttan başlayıp yükselmicem mi yavaş yavaş

• özel ve kamu bankası olup olmamasına göre değişir.devlet önerilir özel önerilmez çünkü;özel bankalar genç insan talep eder yaşın ilerlediğinde kapının önüne koyulup yerine daha genç insanlar koyulur.adeta insanı en verimli çağında suyunu sıkar posasıyla reçel yapar.

0|0
    0|0
  • Ben tavsiye etmem açıkcası dini sebeplerle

0|0
    0|0
    • nasıl yani anlamadım

• nesi var ki

• Faiz haram olduğu için haramdan para kazanman doğru olmaz

Yükleniyor...