Birlikte çekilmiş fotoğraflara başka anlamlar mi yüklüyor? Saçmalıyor muyum? Yoksa?

Sevgiliniz birlikte çekilmiş fotolarınızdan sadece öpüşürken çekilmiş fotolarınızı beğeniyorsa (facebook) buna bi anlam yükler miydiniz ben yüklüyorum bana tuhaf geliyor..

Güncellemeler:
Niye böyle şeyler dediniz anlayamadım siz koymuyormusun sevgilinizle fotonuzu?

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• Ne yobaz insanlar var ya :))

Bence amacı baskadır onun.

1|0
    0|0
    • bende amacının farklı oldugunu dusundum o yuzden sordum ama herkes niye foto koyuyosun diye baska yere cekti ..sana tuhaf gelmedigine sevindim cok yalnız hissetmistim (umarım yanlıs anlamadım yobaz deyince)

• Millet cok onyargılı canım ya, opusurken cekilmis bi foto gorsunler tobee tobee, bu kız soyle boyle hep kıza suc atılır. Yalnız degılsın :)

• Evet ben boyle yorumları hic beklemiyordum sasırdım ama senin cevabın rahatlattı:)

Erkekler Ne Diyor 8

• Öpüşürken çekilmiş fotoğraflarınızın herkesi görebileceği yerlerde olması çok ilginç .

Beğenilerini herkes görsün diye yapıyordur .

1|0
    0|0
  • Soruya cevap veremeyecem ama süper bir nickin var ablacım ahahaha :)))

Get down on your knees bitch :))))

1|0
    0|0
  • tabiki anlam yüklerim ya normal foto dururken onları beğenmesi zaten karşıdakinin düşüncesini gösteriyor

0|0
    0|0
  • simdi face oyle foto koymana takilmiyorum ben herkesin gorusu farklidir neyse ama sanal dunyada foto koycagin yerlere dikkat derim zira o fotolari photosop yapip ismilazim olmayan sitelere koyan kotu insanlar var benim bir arkimin basina gelmisti sadece syliyim dedim arkadasim takdir sizin :)

0|0
    0|0
  • Face'e filan koymadı ısen bence sorun yok oncelıkler bunu soylemek ıstedım.Sonra sadece o hosuna gıdıyorsa belkı kendını fotojenık bulmuyordur normalde ve sadece o durumda kendını fotojenık buluyor olabılır.Ya da bıraz ilişkiye meraklsı bırısı de olabılır.

0|0
    0|0
    • Aslinda ben fotojenik degilim hep cirkin cıkarim o guzel cıkıyor hep

• Hıı o zaman bıraz opusmeyı cok cok sevıyor belkı en sevdığı seylerden bırı dıye soyleyebılırım.Hatta maalesef sunu da soyleyebılırım ama kesın emın olarak değıl tabıkı senı sadece bır sevısme objesı olarak da goruyor olabılır.Ayrıca asla sevgılımle opusme fotografı koymam ınternete.Hatta normal beraber cekılınen hıc bır fotografı koymadım.

• (bkz: kurtulunması gereken sevgili).

0|0
    0|0
  • bence beraber çekilmen güzel bişey anlamlar yüklemez sadece güzel bi anı

0|0
    0|0
  • öpüşürken fotoğraf çekip facebooka koymak.. aman tanrım

"biz öpüşüyoruz ki ehehehe"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• lginç ama herkesin bir tarzı ve zevki var sonuçta , zevkler ve renkler tartışılmaz , kişilik de...

0|0
    0|0
  • kışın güneş gözlüğü takmak istemeden sonra bu soruna şaşırmadım ilginç doğrusu

1|0
    0|0
  • Öyle fotoğrafları face e koymak ne kadar saçma. Hatta öyle fotoğraf çekinmek ne kadar saçma. Hatta sevgiliyle öpüşmekte saçma :/ İki durun evlenmeyi bekleyin yaa.

1|0
    0|0
  • Öpüşürken çekilmiş fotoğraflarımız dediğin, yanak yanak mı? Dudak dudak mı? Dudak dudak fotoğraflarınızı niye koyuyorsunuz, bence bu tuhaf. Anlamadım. Neyse, anlam yüklememek gerek sanırım.

0|0
    0|0
  • cıks opusurken foto cekılme gıbı bırseyım yok helekı sosyal paylasıma hıç koymam begenı atıcaklar ne begenisi?aaa ne guzel opusuyosunuz ya bumu olcak yorum?bence özel dıye bırsey vardır ve o ıkı sevgılı arasında olmalıdır

0|0
    0|0
  • Nasıl da öpmüşüm vay bee'' diye böbürlenerek beğeniyor olabilir. Senlik bişe yok tamamen onun iç dünyası.

0|0
    0|0
  • öpüşürken ki fotolarınız bile facede varsa özeliniz olarak size ne kalıyor.hayır herkes her şeyi niye bilsin.niye bu kadar halka açık yaşıyorsunuz ki ne gerek var.her neyse haklısın beni ne ilgilendiriyorsa.

0|0
    0|0
  • abaza tiplerden filan mı sevgilin ?

0|0
    0|0
  • Öpüşürken çekilmiş fotoğraflar mı? Bir de facede.

Tövbe tövbe. :)

1|0
    0|0
  • Öpüşürkenki fotoğrafn facede ne işi var

1|0
    0|0
  • öpüşürken nasıl resim çekebiliyorsunuz odaklanma sorununuz var sanırım

0|0
    0|0
  • Ben hiç fotografimizi koymadim sosyal paylasim sitelerine kaldiki opusurken :/ Bence silmelisin

0|0
    0|0
  • facebooka koyduysan şaşırmaman lazım şaşırıcaksan facebooka niye koyuyosun

0|0
    0|0
  • anlam yüklemene gerek yok. normal bi durum.

@güncelleme, sevgiliyle fotoğrafımı koyarım da, öpüşürken çekilmiş fotoğrafımı koymam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...