Resimden anlayan anlamayan herkese açıktır!!

Adolf HİTLER Viyana Sanat Akademisine bu resimlerle başvurmuş... link şahsen ben bir ressam olarak kazanamamasını normal buluyorum. ya siz?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben resimlerin başarısı üzerine yorum yapmayacağım zira hiç anlamadığım bir konu. Aklıma gelen başka bir şey oldu; psikologlar der ki, güya yaptığı resimlere hatta karalamalara bakıp insan ruh dünyası tanımlanabilirmiş.

Bana o dönemde o resimlere bakarken gelecekte bu adam kafatasçılığın ciltler dolusu kitabını yazdıracak ve çukurlar dolusu insanın da katili olacak deselerdi

_ hadi canım şu ibrik, vazo,çiftçi, ev ağaç, yaşlı kadın portresiyle adam dötünü sakin sakin çizdiği belli olan adam mı bunları yapacak de gidin işinize, der geçerdim doğrusu.

Ya bizim bu konuda tahmin yeteneğimiz sıfır, ya uzmanlar yanılıyor ya da adam sonradan evrim geçirip tozutmuş kardeşim:)

0|1
    0|0
    • hahahh ilginç bir yaklaşım ama dediklerine katılmamak elde değil... -ki Hitler zaten gerçekte çok duygusal bir insan...

• hahaha nefret anlamında değil gerçekten çok merhametliymiş çocukluk ve gençlik döneminde

• Yok artık! Adama nefreti şırıngayla zerk etmişler de kalkmış hoppacık birdenbire mi öyle olmuş..

Nerdeyse diyeceksin ki, yaptıktan sonra da oturur herkes için hönkür hönkür ağlarmış:)

Ben de şu Hitleri araştırma merakı uyandırdın şimdi, nasıl ve ne zaman yıkamışlar bu adamın beynini merak ettim vallahi..

Ben gibi bir hümanistin sinirden dişleri gıcıklanır diye hiç kalkışmamıştım buna şimdiye kadar, farz oldu artık:)

• Ressam olmayan biri olarak gayet güzel çizmiş bence

0|1
    0|0
  • ahah cıdden bazı resımlerde müthiş hatalar var ama amatörün gözünden bakarsan güzel resimler.

0|1
    0|0
  • Belki Sanat Akademisine gitseydi 2. Dünya savaşı olmicakdı.Neyse bence resimler güzel kimler gitmiş o akademiye acaba

0|1
    0|0
  • yani sanatçı gözüyle nasıl değerlendirmek lazım bilemiyorum ama bence iyiymiş.kazansaydı almanya ne olurdu ben buna takıldım:):)

0|1
    0|0
  • en azindan benim gibi cin ali cizmemis.o kurulda ben olsam kesin alırdım onu fhfjgjgjfjfj

0|1
    0|0
  • doğal sade, ben beğendim baya

0|1
    0|0
  • diğer resimleri görmeden karşılaştıramıyacağım maalesef

0|1
    0|0
  • keşke ressam olsaydı dedim.Ben çöpadam seviyesinde olduğumdan beğendim:))

0|1
    0|0
  • guzelmis. Resamcilik cok guzel birsey.

0|1
    1|0
  • adam muhtemelen akademiye giremedi diye tüm dünyanın mına koydu =D

0|0
    0|1
  • bunları çizmeden önce ne kadar eğitim almış bu konuda?

0|0
    0|0
  • Ben resimden anlamam. O yüzden beğendim de keşke bişeyler giyse.sfhdf.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• gayet güzel çizmiş çöp adam çizebilen biri olarak beğendim

0|1
    0|0
  • bazı resimleri fena değil yani sen ben yapsak daha kötü olurdu yanılıyor muyum ?

0|1
    0|0
  • 1. resimde Stalinin götünü resmetmiş bence geliyorum kolla götü falan..

Herşey bir yana Bizim 12 eylülün mimarı Kenan Evren' de ressamdı cumhurbaşkanlığı sırasında Çankaya Köşkü Kenan Paşanın tablolarıyla doludur..Şimdilerde Marmarisde ki yazlığında Nü resimler yapmaya devam etmekte..

Çankaya köşküne vakti zamanında Leonardo Da Vinci' nin tablosunu getirmişler Kenan paşa resme bakıp '' Bunda ne var bunu bende yaparım '' demiş..

1|1
    0|0
  • Keşke kazansaymış da yahudiler asimile olsaymış

0|1
    0|0
    • zaman ayırdığın için teşekkürler

• her zaman :)

• adam çok duygusalmış:/

0|1
    0|0
  • Ölmeyeydi isketch oynardık :(

0|0