Süt gibi berrak bir madde kimin eseri?

iktidarsız ve ihtiyarsız (iradesiz)bir yavrunun imdadına umulmadık bir yerden, yani kan ve fışkı ortasından beyaz, safi, temiz bir süt göndermek ...

RNK

Güçsüz ikdidarsız bir bebeğin imdadına ,annesinin bedenindeki kan'dan sütü süzüp bebeğe ulaştıran gücün adı sizce nedir?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki de Allah ın kudretinin göstergelerinden biridir.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bekle şimdi bilimsel açıklamalar gelir birazdan :D

"...yapıp ettikleri şeyler kalpleri üstünde pas tabakası oluşturmuştur."

"Bu, onların iman etmeleri sonra inkâr etmeleri dolayısıyla böyledir. Böylece kalplerinin üzerine damga vurulmuştur (mühürlemiştir), artık onlar kavrayamazlar."

0|2
    0|0
    • Bekliyorum dostum:) zaten bilimde Allahın bir kölesi ,islam efendi iken bilim ona hizmet eden bir köle.

Paylaşım için teşekkür ederim.

• teşekkürler, saygılar :)

• Bendende sana derinden hürmetler:)

• Allah'ın eseridir !

0|2
    0|0
  • o değil de, benim burnum neden akıyor..

0|1
    1|2
    • Allah insan oğluna sağlık yanında bazı arızalar vermiştir.elbetteki burun akıntısının birçok faydaları olabilir ama ,bazı hastalıklar sağlık nimetinin anlaşılması için verilmiştir.burun akıntısı belki insanı rahatsız edebilir ama yılın tüm günleri burun akıntısıyla geçmiyor .bu yüzden burnunun akmadığı günler için yaratıcıya şükredebilirsin.

• Aynen öyle çözdün işi sen:)

• Kardeşim birde şu var Allah dertleri vermiş şifalarıda vermiş.hastalıklara şifalar için dağlarda otlar çiçekler şehirlerde ise o otlardan çiçeklerden ilaç yapacak doktorları yaratmış.insan hoşnut olmadığı bir hastalıktan kurtulmak için Allah'ın şafi(şifa veren ismine başvurmalı)dert ondan devada ondan.

• allah nelere kadir

0|2
    0|0
    • Akla hayale gelmeyecek herşeye.çünkü o Allahtır'azizdir ganidir rızık veren insanları memnun eden sevindirendir.

• aynen ole

Erkekler Ne Diyor 3

• Bütün bu şeyler herhangi bir yaratıcı gücün iradesi olmadan evrim geçirerek tesadüfen oldu diyecek kadar gerizekalı olamaz tabi bir insan

0|1
    0|0
  • Sağol paylaştığın için yalnız çok kısaldı paylaşımlar son günlerde biraz daha isteriz

0|0
    0|0
    • Sende sağolasın stephan nasip kısmet çerçevesinde uğruyorum buralara selametle kalasın.

• benim soruma bakın millet:

iktidarsız ve ihtiyarsız (iradesiz)bir kadının imdadına umulmadık bir yerden, yani kan ve fışkı ortasından beyaz, safi, temiz bir sperm göndermek ...

0|0
    0|1
    • Üstelik cansız bir spermden hayat çıkarmak elbette güçlü bir iradenin eseridir

• tamam ikna oldum yazma kurban olam :D

• Estagffirullah brader ikna etmek için göndermedim maksat paylaşım:)helal et hakkını epey zorladık seni:)

Yükleniyor...