Ingilizce hazirlik siniflari hakkinda

Hic bir bilgim yok sinava gore duzeyler olusturuyolarmis en kotu duzeyden baslasam bana cok mu yuk biner yoksa bunlar kotu zaten temeli ogrenseler olur mu diyolar muhendis olacaz ama okulu okuma sansim kalmaz

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben dil okuluna gidiyorum şöyle bir bilgi veriyim , bunun gibi okullara girdiğinde ilk seviyeni olcmek ıcın sınav yaparlar ve A1/A2 elementary - B1 pre intermadiate- B2Intermadiate - C1 Upper ınter , sonrada ADVANCED yani c2 olursun.Uluslararası belge aldıgın zaman hertarafta iş imkanın olur ama sen devletten bahsediyorsan onların belge verme gibi bir şeyi yoktur sadece azıcık bilgi alırsın.Dil okulu tavsiyesi soyleyebiirim.

0|0
    0|0
    • İngilizce sinavina 1 ay var

• İngilizce sınavına 1 ay kala mı tutuştun ? TEOL dil okulunu araştır 1 ay içinde başlangıç seviyesinde ingilizce verebilirler tabi maddi durumun iyiyse , degılse kitaplardan bişeyler kap.

Kızlar Ne Diyor 1

• sınavdan kalırsın hazırlık okuyacaksın ve seviyene göre sınuflandırılacaksın..

en baştan başlamak iyidirr yaa diğerleri pek fark etmiyor zaten geçiş zorunluluğun var mı

0|0
    0|0
    • Hazirlik sinifinda okuyacagim kesin de en dusuk seviyeden baslarsam seviyem digerleri gibi olur mu onu merak ediyorum

• olur tabikii geçiş zorunluluğun varsa eğer yoksa bişey olmazz zorunlu değil diyee çalışmıyorsun

• Gecme sansim yok hazirligi ingilizcem baya kotu

Erkekler Ne Diyor 1

• link onu bilmemde bu sitede kendini verrsen 3-4 ayda biraz ingilizcen olur..1.seviyeden başla sonuna kadar götür bnce

0|0
    0|0
Yükleniyor...