Son Ders filmi hakkındaki düşünceleriniz neler?

İzledim.Ağladım,dayanamadım.Hiçbir film beni bu kadar ağlatamamıştı.

Sadece yapamadıklarımızdan pişman oluruz . . .

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

• o kdr duygusal değildi ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• izlemedim ama okdr ağlatmalysa izlemem zaten :)

0|0
    0|0
  • bana sıradan geldi.

0|0
    0|0
  • Yemin ederim açıklamayı okumasaydım okuldaki son ders hakkındaki yorumlarımı yazıcaktım.! bu kadar mı kültürsüz olur bi insan ya :D:D

1|1
    0|0
  • bir arkadaşımın önerisi üzerine izledim "Son Ders" filmini ve içinde kullanılan cümleler o kadar gerçek o kadar derinden gelmişti ki çok etkilenmiştim .. hayatın geciktirmeye gelmediğini özetleyen bir film ve gerçekten çok iyi ~

0|0
    0|0
    • Sadece yapmadıklarımızdan pişmanlık duyarız :)

• epey oldu izleyeli ama çok güzel filmdi, bir daha izlerim

0|0
    0|0
  • İzlemedim nedir ki konusu bu kadar ağlatan ne var ki

0|0
    0|0
  • Ferhan şensoydan beklemediğim kadar iyi bir film pc de arşivlediğim filmlerden biri .

0|0
    0|0
  • Taşkışla ne güzel ama be!

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama eski bir film değil mi o?

0|0
    0|0
  • baya oldu izleyeli güzel film.

0|0
    0|0
  • evet ben de ilk ve son olarak bu filmde ağlamıştım etkileyici bir filmdi

0|0
    0|0
  • Cok zaman oldu izleyeli,güzel filmdi.

0|0
    0|0
  • İzledim. Güzeldi.

0|0
    0|0
  • tv de her gördüğümde bi daha izlerim bi daha ağlarım. çok güzel film

0|0
    0|0
  • İzlemedim. Bu kadar ağlatıyorsa izleyeyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ferhan sensoyun Trajikomik Son ders filmini diyorsun değil mi hocam ?

Bir kaç sene önce Normal arkadaşım olan bir kızla buluşup napak ne edek hadi sinemaya gidek olduk.. Esasen F.sensoya karşı duygusuzumdur yani ne severim nede nefret ederim..

Öyle bi anda alınan kararla olduğu için gittik sinemanın birine onda da 3 film mi ne vardı oynayan biri son dersti e hadi buna gidelim dedik..

Hani filme girdiğimde hiç umudum yoktu ama çıkarken hayatımdaki en isabetli filmi seçtiğimi anladım...

Mükemmel bir filmdi Herkese tavsiye ederim bir şekilde izleyin...

0|0
    0|0
    • Doğru bilinen yanlışlara iyi vurgu yapmışlar.Sadece yapamadıklarımızdan pişmanlık duyarız lafı . . .

• “Hayatta söylemek istediklerini, duygularını, sevdiğini söylemeyi erteleme. Çünkü hayat planladığın gibi gitmeyebilir, yarın hiç olmayabilir.”

0|0
    0|1
  • başını izledim sadece uyuyakalmışım.. :(

0|0
    0|0
  • Arşivimdeki filmlerimden en sevdiğim diyebilirim.

İnsan izlediğinde acayip etkileniyor, her sonda kararlar alıyor ama birkaç saat sonra eski tas eski hamam...

0|0
    0|0
    • Oğlanın kıza ağlayıp öpücük kondurması çok etkiliyor.Ya benimde başıma gelirse . . .

• Yol göründü ama gidip gitmemek benim elimde.

• Sen baya etkilenmişsin :)

• İzlemedim fikrim yok .

0|0
    0|0
  • abartma ya o kadar da değil . aslında komik film çok espriler var. nedense ekin türkmen biraz yapmacık geliyor bana o filmde.

0|0
    0|0
  • Oradaki Ferhan Şensoy'un canlandırdığı öğretmen gibi bir anlayışa sahibim. Derslerin hiçbir önemi yok, mesleki yaşamda da hiçbir katkısı veya ön hazırlaması da yok. Herşey iş yerinde birebir icraat ile öğrenilir iş hayatında. Ferhan Şensoy un tebeşir i atışını hatırlıyorum halen, ne kadar iyi bir ders anlatımıdır arkadaş o. Hayat dersi işte.

0|0
    0|0
  • 2-3 defa bıkmadan izlediğim film. Ferhan Şensoy'un draması da komedisi de çok kaliteli.

0|0
    0|0
  • Çok güzel filmdi ama senin kadar duygusal değilim galiba.

0|0
    0|0
  • Son Ders : Aşk ve Üniversite.

İlk kez burada duydum, tavsiye eden olursa izlerim heheh.

1|0
    0|0
  • Evet guzel fılm ıdı haklsın.Bende ağlamıştım sorun etme yanı :) O yuzden yapmak ıstedıklerını yarına bırakma ve yapmaya calıs. :)

0|0
    0|0
  • tam arşivlik

0|0
    0|0
  • güzeldi ama okadar abrtmaya gerek oldugunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...