Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz, neden?

Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz, kullandığınız işletim sisteminin özellikleri zararları faydaları nelerdir?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• tel , ipad ios baskısı, kindle olsaydı androide hayır demezdim :( neys laptop xp, netbook win7 starter kurulumlu genelde yükseltip devam edenler var en yaygın win7 ama ubuntu virüs için en etkili işletim sistemi artık baya tercih ediliyor.ben xp seviyorum . ios6 benimsendi sanki,apple

ios7lerde geziniyor, xp için diretenler laptop sevenler , kindlesız, ipad mağdurları ubuntuya geçilsin.

0|2
    0|0
    • kıyamam :(

• sende ticari kafa zehir gibi :D:D

• hangi şehirde yaşıyorsun?

Kızlar Ne Diyor 3

• Windows 8 kullanıyorum, hala çok alışamadım ama fena değil

0|1
    0|0
    • windows 7 pil ömrü yiyici, windows 8 dahada beter

• nokia şimdilik, değiştirmeyi düşünyorum

• sana tavsiye note 8 kullan

• Windows 8.

1|0
    0|0
  • Windows 8 benimki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• pardus kullanıyorum

0|1
    0|0
  • Windows kullanıyorum ancak Linux kullanmaya başlayacağım. Mac kullansam sırf işletim sistemi için o kadar masraf yapmak istemiyorum ve bazı şeyler için Windows da gerekiyor ve Mac bilgisayarların ekran kartları o kadar iyi değil.

0|1
    0|0
    • linux zaten mac geliştirilmişi

• Çinden orijinal ipad nasıl bulabiliriz?

• Bulamazsın :) Gerçi normal ipadler de orada üretiliyor ancak Apple aracılığı ile satılıyor, kaliteli olanları. Onun dışında pek çok çakması mevcut, kalitesi yüksek değil o kadar. Onun yerine ipad değil de başka bir tablet bakabilirsin. Kendi açımdan tablete ihtiyaç yok ama alacak olsam da o kadar para vermem.

• Windows 7 Ultimate x64

Aslında çoğu şeylerini kullanmıyoruz mesela veri yolu daha gerniş olduğu için daha hızlı çalışıyor Ve daha fazla ram desteği sağlıyor.

Basitçe bunlar sadece.

ben sadece ram için kurdum yoksa x86 daha stabil çalışıyor.

0|1
    0|0
    • abi şu android tablet, ios tablet windows kurulumunda sıkıntı yaratıyor mk

• hala xp :D:D:D

0|0
    0|0
  • Windows 7 kullanıyorum, en iyisi Xp işletim sistemi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...