Başlık parası hakkında düşünceleriniz?

Sizce nasıl bir düşünce bu başlık parası? Uygun buluyor musunuz?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• uygulanmamalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• geri kalmış toplum veya insanların yarattığı veya sürdürdüğü bence yanlış olan onlarca doğru olan olgu.

0|0
    0|0
  • sacmalık

0|0
    0|0
  • Eskidendi bunlar hangi devirde yasiyoruz. Ama bildigim kadariyla ve cevremdede gordugum kadariyla kiz için altin falan isteniliyor. Yani aile kendine degilde kizina altin istiyor.

0|0
    0|0
  • karşıyım başlık parası diye bişey olamazz pazardan kız mı alıyoruz yaa :)

0|0
    0|0
  • paha biçilemez bi insan olduğumdan, evde kalmamam için başlık parası istememeye karar verdik biz. bedavaya gitcem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• saçma.online alışveriş sitelerinin birinde mp3 çalar satacaktım.kelepir mp3 diye başlık yazdım.pat başlık parası istediler.bu tip sitelerde de kalkmalı bence.yada saçmaladım.saçma yani budur.bu kadar.

1|0
    0|0
  • Para ile beden satışı .

0|0
    0|0
  • Saçmalık...

Ayrıca aklıma gelmişken; ekşisözlük'te güzel bir başlık da var bu konuyla ilintili...

(bkz: başlık parası vs tek taş yüzük)

0|0
    0|0
  • para karşılığı yapılan fuhuştan hiç bir farkı yok bunun

0|0
    0|0
  • geri kafalı kişilerin eskiden uyguladıkları bi olay artık bilinçlendi insanlar

0|0
    0|0
  • o para kadinin kendisine verilecekse olur, var hala bazi ulkelerde. ancak kadina ya da yeni evlilere harcanmayacaksa mal yerine koymaktir insanlari. sacma.

0|0
    0|0
  • aga zaten düğün için bi sürü masraf oluyor bi de başlık parası çıkarcan başımıza =)

0|0
    0|0
  • Başlık parasını bırakın. Kız isteme adetini bile gerikafalılık olarak görmekteyim. Olmamalı...

0|0
    1|1
  • Kesinlikle destekliyorum... Bedava ya gittim valla... Para vermeleri lazım benim giibi adama..

0|0
    0|0
  • insan ticareti diyorum ben bunaa

0|0
    0|0
  • Hayvan mı alıp satıyoruz kardeşim. Hangi devirdeyiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...