Evlenme teklifi teklif teklif ?

arkadaşlar bayramdan sonra kız arkadaşıma evlenme teklifi edicem geçenlerde konu açıldı özel olmalıymış böyle şeyler benim ki sadece yüzüğü açıp evlen benimle demekti ama şiir şarkı falan olmalıymış şiiride insan kendi yazmalıymış dedi şimdi ecel terleri başladı istediği gibi olmazsa red eder yardımlara açığım fikir verir misiniz dostlarım

Güncellemeler:
fikrini söyleyen herkese çok teşekkür ederim kız arkadaşım sadece evlenme teklifinin çok özel olmasını istedi onun dışında çok havai bir kız değil lütfen kelimelerinize dikkat edin .
evlenme teklifi edilmiştir arkadaşlarrr kabul etti :D herkese teşekkür ederim saolun var olun .

1|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Adam bir soru sormuş başka şey hakkında akıl veriyorlar. Ya cevap yazarsın ya da transit geçersin gerisi kimseyi ilgilendirmez. Dostum youtube yazdığın zaman bu konuyla ilgili çok video var aynılarını yap demiyorum ama ilham kaynağı olabilirler. Kolay gelsin bol şans ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Yok lan direk et. Hatta yiyo mu filan de afsgdf

0|1
    0|0
  • Hayal gücümü istediğiniz yönde çalıştıramadım. Çünkü nitelik önem arz etmezdi benim için. Tek geçer akçe "içtenlik" olurdu, bu kadarı bile kafi görebilen için... Sevgi öy-le büyük ki...

0|3
    0|0
    • Evet çok güzel söyledinız sevgi öyle büyükkı ama manayı bilene

• git bir sinemayla anlaş. sinemayı da kapat ya da tanıdıklarınız filan tek gelsin. sonra projeksiyonda siz çıkın. onun için çektiğin bir video,bi şiir olsun. :)

0|1
    0|0
  • Bulmuşta bunuyor :) bence ne şekilde olursa olsun seninle evlenmek istiyorsa evlenme teklifini kabul eder zaten.Öyle şunu yap bunu yap diyerek tadını kaçırmış işin.Bence sen kendine özgü onun beklemediği bir şey yap bu daha etkili olur.

0|1
    0|0
  • hayırlı uğurlu olsun:):)biri daha bekarlığa veda ediyor..darısı bizim başımıza...

0|1
    0|0
  • niye evleniyosun olum. süründür o beklesin teklf edesin de evlenin dye. snra kuru bir teklf yap ettin diye sevnr kabl eder ;)

0|1
    0|0
    • o her şeyi hak ediyor ve kıyamam .

• kardeşm sen bakma bize. biz dalgasına da cevap veriyoruz o yzden. sen atmosferi romantikleştir. o an ne hissettiği çok önemli. büyük süprizlere gerek yok. önemli olan atmosfern romantik olması. bir de anlatılası olsun. kız arkdşlarına anlatırken diğer kızlar woooaaaw demesini ister ;)

• hayır o mutlu olacak mı herşey sipariş olmuş sen dahil olacakmışın izlenimi verdi bana...

samimi ol o istedi diye değil sen içinden ne geliyosa onu yap...istediğim gibi teklif yapmadın benden sana elveda diyen biriyle evlilik kurumu yürümez inan her sorunda elveda der vallahi::)

0|0
    0|0
    • onun için çok özel olduğunu söyledi öyle bir kız değil

• Off, ben bunaldım kız arkadaşından be :)))

0|0
    0|0
  • Bence şiir le falan ugraşma :) Değişik bir şekilde etmenın bir suru yolu var ne biliyim hıcmı fılm ızlemedın :D

0|0
    0|0
  • link bu beni çok etkilemişti :)

0|0
    0|0
  • o ne ya öyle :D şiir yazcanda şarkı söylicende diz çökcende romantik olcanda :D daha evlilik teklifinde böyleyse evlendikten sonrasını düşünemiyorum kolay gelsin :D:D:D

0|0
    0|0
    • normalde böyle bir kız değil sadece özel birşey istiyor

• çok heyecanlandm sanki bana edicen ha bana ne oluyorsa :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• arakadaşım burda değişik evlenme teklifleri var umarım yardımcı olabilmişizdir

link

1|1
    0|0
  • Erkek milletine en büyük kötülüğü mecnun ile ferhat yapmıştır. Hic yoktan çıtayı yukseltmisler

0|1
    0|0
    • aynen ya nerden çıktı bu evlenme teklifi götür nikaha olsun bitsin

• sana değil şekilciliğe değer veriyorsa bırak sevmesin.Ben öyle biri istemezdim.İlk önce basit bir şey yapardım eğer red ederse ayrılırdım.Kabul ederse şaka yaptım der çoook görkemli bir şey sunardım.Ne güzel ya.Red edermiş.Seni sevdiğine emin misin

0|1
    0|0
    • beni seviyor böyle şeyleri de önemsiyor off ama dediğin mantıklı :S

• bir organizasyon firmasına başvur işi iyice ileri götür D:

0|1
    0|0
  • Yengenin adı Paris Hilton'mu dostum?

0|0
    0|0
  • İstanbuldaysan süper surprizler yapabilirsin

0|0
    0|0
  • şiir işine hiç girme benim salak arkadaş öyle teklif etmiş şiiri unutmuş rezil olmuş kıza :D

0|0
    0|0
  • götürcen lunaparka dönme dolaba bindircen o da en üstte durduğunda şiirler falan söyleyip teklif etcen orasını sen ayarla

0|0
    0|0
  • sen ne kadar romantiksin diye bir sorsaydın ya :)

0|0
    0|0
  • ama bunlar yetenek meselesi arkadaşın acımasız davranmış her insanin öyle meziyetleri olmaz

0|0
    0|0
  • Yüzüğü zippo açar gibi açmada ne yaparsan yap

0|0
    0|0
  • bunları bana sevgilim söyleyecek terk ederim yok öyle bir dünya o evlenme teklifi edecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...