En çok tutulan kitaplar

Kalemim çok iyidir ve kitap yazmayı düşünüyorum sizce hangi yas aralığına hitap ediyor popüler kitaplar genc kızlar daha çok okuyor genelde tatlı romantik genc ısı mi yoksa biraz daha büyük 27lerinde 30larina yakın karakterler mı olmalı siz ne tarz kitapları okumayı seviyorsunuz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• aynı işle ben de uğraşıyorum şu an fantastik bir roman üzerinde çalışıyorum . kurgulanış itibariyle çok emek istiyor ama başarılı olursanız çok popüler olur. eğer fizksel tahlillerde iyiseniz tercih edebilirsiniz. ruhsal tahlillerde kendinize daha çok güveniyorsanız polisiye bir roman veya maceraya dayalı romanlar daha doğru olur

0|0
    0|0
    • İyi yazarım kurgum da iyi zaten her rüyamdan film olur maymun istahliyim bir şey yazarken daha iyisi geliyor aklıma ona başlıyorum mistik bişey benimde aklımda vardı baya detaylı bende amaşu anromantik bişeyler yazmak istiyorum ama popüler olan kitaplar genelde kahramanlık ve gençlik içeriyor :D şimdi ki düşüncem liseli biri mı yoksa bir is kadını hakkında mı yazsam

• Of bende aptallık :D neyse arkadaş olarak ekledim istersen gönderebilirsin ordan sen bilirsin :D

• estağfurullah :) peki o zaman serbest bir çalışmamı yollayalım üzerine tartışma yapabiliriz

Erkekler Ne Diyor 2

• Benimde bir dizi senaryom var amatör deneme ama bende düşünüyorum kitap olsa nasıl olurdu diye. Yaş aralığını sorarsan 18- 30 arası bence gayet uygun. :)

0|0
    0|0
  • 18-80 yaş aralığı olsun konusu da mistik olsun malum moda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir söz okumuştum bir röportajdan tam hatırlamıyorum ama özü şöyleydi; popüler olsun diye yazan yazar, silinmeye mahkumdur. yani istediğin için yaz, ürettiğin için yaz. popüler olsun diye yazma. bırak, satarsa satar

0|0
    0|0
  • Kitaptaki karakterin yaşı kemale ermiş değilde genç olursa eğer genç insanlara daha çok hitap eder. Ama kitabın konusuna göre de değişir elbet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...