Site de muzik enstrumanı çalmasını bilenler?

kimler herhangi bir muzik enstrümanı çalabiliyor ? nota bilgisine sahip?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• piyano ve yan flüt çalıyorum. yan flüt daha yeni..

notasız öğrendim piyanoyu 8 yaşımda.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Azicik gitar biliyorum.

0|1
    0|0
  • Klasik ve elektro keman çalıyorum . Bağlama ,saksafon ve akordeondan birini çalmak isterdim .

0|1
    0|0
  • Gitar calabiliyorum.d

0|1
    0|0
  • Gitar ve bağlama çalıyorum az da olsa yan flüt çalabiliyorum .

0|1
    0|0
  • Simdi herkes virtüözdür.

Ben bilmiyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben klasik gitar çalıyorum.1 yıl eğitimini aldım.Ama fark etmiyo herşeyi çalıyorum(Elektro ve akustik gitar parçalarını felan).Nota veya akor ver yarım saat çalışayım.Sonra parmak alışıyo zaten.Elektro da çalabiliyorum.

0|1
    0|0
  • piano ve gitar calabiliyorum az olsa da . muzik hayatim benim @

0|1
    0|0
  • bir zamanlar ud çalıyordum ama unuttum =/

0|0
    0|0
  • Darbuka çalan kız var mı bakmaya geldim hoşlanırımda..

0|0
    0|0
  • itü konservatuar okudum 2 sene çalgı eğitim keman bölümü sonra bıraktım okulu. solfejim iyidir nazariyat derslerindede fena sayılmazdım , kemanda çalıyorum işte kendimce ( bach ve hoffman eserlerini çalamam tabi ) sonra sonra birazda keybord a merak saldım amatör sevide takılıyorum hala. birde reason diye bir pc programında yine çok amatörce müzik yapmaya çalışıyorum. ne için sordun bu soruyu bilmiyorum ama ben amatör kalmış olsam da sana yardımcı olacak birileri var hayatımda. bu arada amatör ol profesyonel ol bir müzik aletiyle ilgilenmek dünyadaki en güzel eylemdir. geçirdiğin vaktin sonunda kendini çok daha iyi hissedersin.

0|2
    0|0
    • son cümlelerine katılıyorum. paralel düşünüyoruz. :) tesekkurler.

• Reason dediğin programda ses kaydedip üst üste çalınabiliyo mu?

• meraklıgezgin söylediğin şeyi yapabilirsin . evde elektronik müzik aletlerin varsa bilgisayara bağlayım reason üzerinden kullanabilirsin. bu programı ciddi kullanan bir arkadaşım trigger finger diye elekt. alet aldı parmaklarınla davul çalmak gibi. ama bu programda benim gibi amatörsen ve kayıtlı iki sesi mixlemek istersen virtual dj diye bir program kullana bilirsin çokta eğlenceli en son müslüm gürsesle sphongle diye bir grubu mixledim evlere şenlik :)

Yükleniyor...