Vahşi doğada hayvan olsanız kaç gün hayatta kalabilirdiniz?

Sizce vahşi doğada yaşayan hayvanlar kaç gün hayatta kalıyordur? Yetişkin bir hayvandan bahsediyorum..

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yerlerdi beni hemen ..safım ben..:))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Vahşi doğada zaten bu halimle ben de bir hayvan olurum. Başka bir hayvana dönüşmeme gerek yok. Yaşlanıp avlanamayacak hale gelene kadar yaşarım herhalde.

1|0
    0|0
    • Ama ya av olursan, diyelim ki insan olarak vahşi doğadasın, av olma ihtimali yüksek.Hiç korunma mekanizmamız yok.Ama öyle bir yaşam şeklimiz olsaydı, herhalde evrimleşirdik..

• Son anlarımda da olsa saygımı duyarım :) zaten baştan öyle bir mücadeleye girersem rakibime saygı duyarak girerim, sonrasında da ağlamam :)

Ben ciddi ciddi vasiyetimi böyle düşünüyorum ama yapılabilir mi bilmem. En önce ailen istemez, sonra orman bakanlığı itiraz edebilir :)

• Önemli olan orman bakanlığından izni koparmak.Vasiyetin öyle olunca ailen bir şey yapamaz..

• butun hayvanları katmişsınız yazamya kalsan dünyalar tutar hangi hayvan ı kastedtığini beyan edermisin

0|0
    1|0
  • onu bilmiyorum da içimdeki hayvanlığı dışarı atardım o kesin :D çok yaşamazdım sanırım ya ormanın kralı oldurdum ya da parçalarlardı beni :D

1|0
    0|0
  • ben kesin bir çukura düşüp ölürdüm :))

1|0
    0|0
  • İnsanları avlardım.

0|0
    1|0
  • Sanırım hayatta kalmam zor olurdu...

1|0
    0|0
  • bilmem hıc dusunmedım

1|0
    0|0
  • hauvandan hayvana değişir :D

1|0
    0|0
  • ben sittinsene ölmezdim

1|0
    0|0
  • bu soruyu soru olarak sordugun için seni samimi bulmuyorum ?

0|0
    0|0
    • İnsanın zaten hayvan olduğunu kabul etmediğimi düşündüğün için mi? Ben "vahşi doğada hayvan olsaydınız" dedim.Şimdi vahşi doğada yaşamıyoruz..

• Hayır mesela çatal boynuzlu geyiksin, çitalar tarafından avlanmadan kaç gün yaşayabilirsin? Acaba o hayvanlar kaç gün yaşayabiliyordur? Demek istediğim bu işte..

• Özümle bütünleşip bir ayı ya da öküz olurdum , iyi yaşardım iyi.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• nereden ne çıkacağı belli değil, zor olurdu, sanırım bir haftada mideye inerdim ben.

1|0
    0|0
  • Ben tembel hayvan olurdum..ki doğada düşmanı yoktur.baya rahat yaşardım yani.

0|0
    1|0
  • kirpi olsam hiç bir hayvan beni yiyemez

1|0
    0|0
Yükleniyor...