Neden bazı insanlar sitelerde profile resim koyamaz?

Kadınları anlıyorum peki ya erkekler bu sitede niye profillerine resim koymazlar?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes beni düşüncelerimle tanısın.

“Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir; benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu yeterlidir.” M.K. ATATÜRK

Bir de sapık bayanların tacizlerinden kurtulmak için resim koymuyorum :D

4|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu sitede koymaya gerek görmem çünkü kendimi cevap verirkendaha özgur hıssetmek isterim. Çünkü gerçek hayatta bazı sorulara bu kadar rahat cevap veremeyebilirm. Zaten gerçek hayatımda kimsede gelip o şekilde bir soruyu sormaya cesaret edemez.

Sadece kendimi daha rahat hisseetmek için.

0|0
    0|0
  • ben kız halimle bile koyuyorum bundan neden çekineyimki sadece küçük i profil resmi sonuçta.hem boy boy resimlerimi paylaşmıyorumki.ama bazı kişiler bence mahrem sorular soruyor cevap veriyor ve bu yüzden tanınmak istemiyor olabilir.ama ben her lafımın arkasındayım bu yüzden soun yok.

1|0
    0|0
  • dünyanın en çirkin kadını olduğum için kimseyi benim resmimle rahatsız etmek istemiyorum.

3|2
    1|1
    • Yalancııııııııı :D

• Aaa Lütfen..

Bırak da buna kullanıcılar karar versin Sezen.. :)

• :)) kapatırmı hakancım ve hakancım tşk ederim sahiden yaptığım hataydı dersimi aldım :) cezamıda çektim binlerce exper puanım ve kullanıcı ismim gitti :)

• link Linke tıklarsanız aynı soruyu ben de sormuştum, görürsünüz...

1|0
    0|0
  • beni anladığına sevindim

0|1
    1|1
  • Facebookta profil resmim var fakat buraya koyucağımı sanmıyorum.Çünki burası erkekler ya da kadınlar hakkında merak ettiklerini sorabileceğin,tamamen açık olman gereken bir site.Görünmemek daha iyi bana göre yoksa kendimi kısıtlarım.

0|0
    0|0
  • tanınmak istemiyorlar

0|0
    0|0
  • yazdıklarıyla ön plana çıkmak için olabilir mi?

0|0
    0|0
  • resim koyduğum an bimilyon abazan ekliyor, bu site için konuştum tabi

0|0
    0|0
  • Gerek gormuyorum

0|0
    0|0
  • örn ben niye koyuyum

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• "Resim" derken? Herkesin profilinde resim var zaten?

Bak, benimki Gurugafa :)

Daha sonra "fotoğraf" da koyariz...

Önce bi'ruhumuz tanınsın, sonra yüzümüzü tanıtmak kolay...

4|0
    0|0
    • +1

Sırf "resim" "fotoğraf" ayrımına dikkat çektiğiniz için tebrik ederim. Açıkçası ben artık çekiniyorum bunu yapmakdan. :)

• Neden çekindiniz anlamadım. Kelimelerle oynamayı severim, ondan anlamlardaki kaymaları daha iyi gözleyebiliyorum sanırım... Edebiyatcı olsaymışım ya ben. Yok yok iyi böyle. Teşekkürler.

• Ya yakalanma korkusu yada baskalarının birilerini yolda gorunce sen nasıl böyle birşey yazarsın gibilerinden korkusu ya da kendini pek begenmnyordur.

SAnırım bende kalp resmi var güzel duruyor :p ben pek begenmiyor da olabilirim kendimi.

1|0
    0|0
  • Şimdi nedenleri sayıyorum ;

1.neden = Bir insan çok çirkindir resim koymaz...

2. neden = Bir insan çok çirkindir ve evlidir resim koyamaz tanınmamak için...

3. neden = Bir insan siteden banlanmışdır resmini koyarsa tanınıcak ve yine banlanıcak diye koyamaz.

4. neden : Bir insan sadece takılmak için sitededir hiç bir ehemmiyet vermez resimede gerek duymaz

Bunlardır abicim resimsiz profillerin şifresi...

Not: Benim şıkkım 2. neden...olur :)

1|0
    0|0
  • valla ilk foto koyanlardan biri bendim. o nedenle üstüme alınmıyorum soruyu

0|0
    0|0
  • bu sitede koymam, facebooka'da koyarım. yanlız sen profil resmi koymaz demiyosun profile resim koyamaz diyosun, surat resmi koymaktan bahsediyorsun dimi?

0|0
    0|0
  • Yüzümü eskitmeyeyim diyorum :)

1|0
    0|1
  • Çirkindir. Ben öyleyim.

0|0
    0|0
  • Ben teknoloji özürlü olduğum için koyamıyorum.Bizim gençliğimizde ne bilgisayar vardı nede internet

0|0
    0|0
  • Günlük hayatta ciddi bir insanım çünkü. Denk gelebilecek insanların ikisini birleştirmesini istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Site, tanışma amaçlı olmadığından gerek duyulmuyor sanırım..

1|1
    0|1
  • haha bu tip ortamlara güvenmiyorum...

0|0
    0|1
  • kendine pek guveni yoktur ya da sevmiyordur koymayi... ben yadsimiyorum acikcasi

0|1
    2|1
Yükleniyor...