Burdan arkadaslik teklifi yapilirmi

Acik konusumak gerekirse kiz arkadasim yok, disarda da birtürlü kiz arkadas kismet olmuyor benimle ayni kaderi paylasan kizlar varsa ve eger düsünüyorsaniz eksik olan yanimizi tamamlayabiliriz belki eklemek yeterli olur herhalde ilk basatan bide ilgilenenlere duyrulur zengin biri degilim ciksak bulussak bile döner ekmek ayran ya da balik ekmek türü seyler olur sinema tiyatro konserrde yani sosyal ortalarda en azindan onlarda olur fazlasi beni asar ama sevyeli bir iliski olsun, kisiligim hakkinda konusmak gerekirse arkadaslar bana oturakli duygusal espirili biri gibiyim diyolar

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1 tanede kız gelmemıs ıste suanda kızlar kendılerını uzen erkeklerın yanında böle saf durust acıkca konusan erkeklerın degıl

0|0
    0|0
    • teşekkürler kardeş en iyi cevap secmıs secılmıs bir önemı yok suna 1 tane kız yok 1 taneee neymıs efendım bılmem neymıs salla ya cık dısarı gıt bı arkadasınla bı kafeede otur yalnız sız gıbı 2 tane kız varsa gul gulumse oda karsılık verırse ısı baslat ımkansız bısey degıl en kötusu köyden orta okul mezunu namus lu şereflı bı kız alırsın görucu usulu bu daha da ıyı olabılır

Kızlar Ne Diyor 1

• kusura bakma burdan kız arkadaş zor bulursun bence öyle resimle filan olmaz bulursun zamanında geldiğinde

0|0
    0|0
    • Sansimizi birde burda denedik bisey kaybetmis sayilmayiz

• evet bence de:)

Erkekler Ne Diyor 5

• ne iş yapıon haci abi ?

0|0
    0|0
    • Karin tokluguna calisiyoz kardas

• şu profil resmiyle genel evde bile hatun bulman zor bnce

0|0
    0|0
    • Bide senin profil resmini görseydik ama kopya cekmeyecegin ne malum

• sanki tbmm de milletvekiliymiş gibi sandalyede fotoğraf çektirip buraya koymam en azıneden gzl kardeşim

• Derdini iyi anlatmışsın vesselam herşey gönlünce olsun

0|0
    0|0
  • büyük bir özgüven

0|0
    0|0
  • Ev ,araba , arsa, mal mülk tarla durumun nedir? onları belirt talipler çıkabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...