Eurovision yarışmasında Türkiye'yi kim temsil etmeliydi?

sizce bu yıl bizi Can Bonomo mu temsil etmeli, ya da aklınızda ...şu... temsil etmeliydi diyen var mı?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben katılmayayım da kim katılırsa katılsın :) Şaka şaka yoksa ciddimi yok yok şaka gece gece basmıyor kafam .Ya bu eurovision meselesi memleket meselesidir her zaman.Ama şarkın ne olursa olsun milliyetçilik hep öne çıkar avrupa ülkeleri avrupaya verir bizi seven bir kaç garibanda bize puan verir.Yoksa her sene birinci olmamız lazımdı geçen sene hariç.Ayrıca Can bence iyidir :)

0|0
    0|0
    • Can'ın farklı bi tarzı var şarkıları yorumlayışı o ritimler çok farklı. ama ewet kesinlikle milliyetçilik çok ağır basıyor, orada aslında tek amacın şarkı olması lazım ritim, yorum ve beste. ama kimse bu kadarıyla kalmıyor

• Merak etme kafalar değişiyor artık.Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak artık :) Yetenek sizsinizi görmüyor musun her çıkan yarışmacının 10 6 sı dans şarkı türkü.İnsanlar artık müzikle ilgilen,yor.Yoksa sertabın şarkısının ne işi var milliyetle:)

Erkekler Ne Diyor 14

• tepki olarak recep bülbülsesin gitmesinden yanayım ...

0|0
    0|0
    • aynı zamanda bir çoğu zaman ülke politikalarına göredir eurovision . iskandinavlar , orta avrupa veyde ince hesaplar . sertabın 1.ncilik getirdiği sene o 1.ncilik gelmemiş olsaydı büyük şanssızlık olurdu . sertab müthişti

• Dünyanın en gereksiz şeyleri listesinde ilk üçü zorlayacak bir organizasyon için fazla mesai harcıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • ben temsil etmeliydim..öyle gereksiz bi yarışma

0|1
    0|0
  • bence eurosvision a gökhan özen gitmeli harika şarkıları ve tarzı var erkek olmama rağmen bayılıyorum kendisine :D

0|0
    0|0
  • çok yanlış bir tercih . aynur aydın diye bi kız çıkmış çok başarılı , çokta görsel . can bonomo çok yanlış . sözlerimin arkasındayım kiii 'HÜSRAN OLACAK'

0|0
    0|0
    • herşeyin hayırlısı ya. sence müzik konusunda daha tecrübeli yıllarını wermiş birisimi bizi temsil etmeli yoksa yeni çıkanlardan biri mi?

• sesinin ve eserinin niteliği belirlemeli Hanımefendi . tecrübelisi veya yıllarını vermişi değil :)

• isme pek bakmıyor aslında şarkı önemli :)

0|0
    0|0
    • daha çok isim olarak değil tabiki şarkı ve şarkıyı yorumlayışı önemli

• Hep tanınmış kişiler temsil etti bide böyle tanınmayan biri temsil etsin.

0|0
    0|0
  • Kahtalı Mıçe- Bir Taş Attım Pencereye Tık Dedi -Eng Cover her türlü birinci :D

0|0
    0|0
  • Çikita ajdar işkence misali tüm oylar bizimdi...

0|0
    0|0
  • kıraç yada funda arar

0|0
    0|0
  • Teoman.

0|0
    0|0
  • Müslüm gürses

0|0
    0|0
  • yüksek sadakat seçilip gitmeliydi kesinlikle

0|0
    0|0
  • Shakira ya da Muazzez Abacı olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İyi bence tercih edilen.

0|0
    0|0
  • Tarkan katilsa feci olurdu ama iste katilmaz ;D

0|0
    0|0
    • offf onu hiç söyleme zaten keşke katılsa yada ajda pekkan :)

• Dimi ya kıvırması yeter beee :) Ajda Pekkan da fena olmazdı haklısın

• Enbe orkestrası ya da sıla

0|0
    0|0
Yükleniyor...