Burs veren yerler...

meraba arkadaslar.bu yıl üniversiteye başlıcam.bursa ihtiyacım var kykya başvurdum bide bitane falan daha bulmam lazım geri ödemesiz. bildiğiniz yerler var mı

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• pek bilgim y0ok ama Allah yardımcın olsun Amin demek ıcın geldım .. hayatta başarılar

1|1
    0|1
  • Şahin sucuk da baya burs verdi önceki senelerde.Sen bu sene universite kaydolacaksan kyk henüz yeniler için açılmadı sen nereye başvuru yaptın kayıt yapmadan?

1|0
    0|0
    • kyk başvuruları oldu bitiyo bile :)

• inan bende yaptım ama aradönem oldugundan pek etkilemedi :) eğer dediğin gibiyse sevindim

• :)

• türk eğitim vakfı veriyor. vakıf ve dernekleri araştır.

eskiden belediyeler de verirdi ama akp sağolsun iptal etti.

izmir belediyesinden deli burs almıştım valla :)

1|1
    0|1
  • Bazi vakiflar var egitime destek veren arastir istersen netten

1|1
    0|0
  • beni de bilgilendirin

1|1
    0|1
  • seri eksileyen i*nenin dölü

bir ziktirgit

0|0
    0|1
  • belediyeler veriyor iyi de para veriyolar bide arçelik beko ... gibi büyük firmaların interne tistelerine bak derim ama en iyisi burger king mc dnls defakto lcw da part time çalışmak :) ben öyle yapmıştım ha bide üniversitelerde part time ögrenci alırlar hangi ünv kaznadın ... git oraya başvur derim

0|1
    0|0
  • tegv var

0|1
    0|0
  • harç kredisine başvurdun heralde.öğrenim değil harç kredisi

0|0
    0|0
    • öğrenim kredisine başvurdum

• Burs veren kurumlar diye araştır birçok yer çıkıyor. Ama kykdan alırsa onalrdan alamazsın zaten. Yine pek ümitli olma ne varsa kykda var :D

1|1
    0|0
    • kyk dan geri ödemeli alırsam diğerlerini alamıyomuyum?

• E tabiki de hepsinin şartında vardır. Bir kruumdan burs alan başka kurumdan alamaz diye. Olduki aldın ve tespit edildi. Verdıklerı parayı da alırlar.

• hm anladım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...