Kapat

The Last Samurai filmi

Bu filmi izleyenler düşüncelerinizi alabilirmiyim cok duygusal süper ötesi bir filmdi izlemeyenler izlesin ölmeden önce izlencek filmlerden bitanesi :D

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• çok sevdiğim filmler sıralamasında... nostalji açar açar izlerim arada..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• evet bol aksıyon var duygusal yanı cok agır,helekı o oldurdugu adamın kımonosunu kadının gıydırdıgı sahne,tom cruıse a cıgır actıran fılmdır,seyretmemek buyuk kayıp

0|1
    0|0
  • Daha önce de bir kaç kez izlediğim ve izlemekten pek sıkılmadığım filmlerden bir tanesi. Samurayın ne demek olduğu, samurayların hangi değerlerle yaşadığını anlatan ve hayranlık uyandıran bir film.Görselliği ve oyunculuklarıyla seyredilesi bir yapım. Özellikle samuray kültürünü merak edenlere de hitab ediyor...

0|0
    0|0
  • saçmasapan bir film ,

Elin amerikalısı samuray öldürmek için Japonya'ya gidiyor sonra bakıyor ki samuraylar çok güzel insanlar , o da samuraylara katılıyor ve ölüyor

0|0
    0|1
  • "The Last of the Mohicans" filmini de izleyin.. link

0|1
    0|0
  • ben filmin son sahnesinde makineli tüfeği durdurmak için seslenen yüzbaşının gözyaşlarına bittim!

0|0
    0|0
  • seyrettim kardeş sağolasın .

0|0
    0|0
  • Filmi izledikten sonra 1 ay etkisinden çıkamadım.Kendo kursuna gitmeyi,katana satın almayı falan bile düşünmüştüm.Samuraylar hakkında araştırma falan yaptım.Çok güzel film hele o katsumoto karakterine hayram kaldım ve saygı duydum :))

0|0
    0|1
  • Sanırım 5-6 kez izledim.. müthiş film.. cesaret, onur, kahramanlık... oh yeah..

0|0
    0|0
Yükleniyor...