Aklıma takılan bir film bulamadım hatırlayan var mı?

durup dururken aklıma takıldı film çok eski bir film oldukça tam zamanı bile hatırlayamıyorum filmin konusuna gelelim sanal bir dünya kurulu oyun üzerine insanla bir gözlük takıyor ve o dünyaya geçiyor oyunu bitirmek zorundasınız oyunda ölürsen gerçek hayatta da ölüyorsun herkes oyunun kölesi olmuş durumda son sahnesi aklımda filmin normalde oyunun son bölümünde melek gelirken oyun mu bozuluyordu ne herkes ölüyordu öyle bir şeyler işte hatırlayan var mı bilmem bulamadım da

NOT:oyuncu ve bahçivan filmleri değil

Güncellemeler:
yaklaşık 12 yıl önce diyebilirim o zamnlar izlemiştim
filmi hala arıyorum..bulan varsa söylesin. güncelleme yaptım diye kulağım çınlamasın

3|0
29|57

En İyi Erkek Görüşü

• bir kitabi anımsattı ama fılmı ıslemedım sanırım Ray Bradbury Deliler Mezarlığı

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 56

• scooby doo bu :( çizgi film değil ama film, hatta oyunun ismini filmin içinde gösteriyor ama internette aradığında bulamıyorsun filmle ilgili şeyler çıkıyor oynamak istediğimde karşılaşmıştım bu durumla :D filmin sonunda oyundan çıkıyorlar hayatta kalıyorlar :D

1|0
    0|1
  • Avalon, 2001 yapımı, Rusların Matrix'e rakip olarak çıkardığı bir film. link

1|0
    0|1
  • Senin dediğini biliyorum.'Çılgın Çocuklar' abla kardeşler onlar.Senin dediğinin aynısı.Oyuna giriyorlar ve bitirmeye çalışıyorlar.Kesin odur.

1|0
    0|1
  • Hmm .. sen senaryoyu söyleyince gözümde bir film canlandı .

2 3 arkadaş bunu yapıyorlar . Oyunun bir kurucusu var ve bitirmeden çıkamıyorlar.

Finalinde kurtuluyordu çocuk ve arkadaşları falan ..

Sanırım o filmden bahsediyorsun ?

1|0
    0|1
  • Leon ve shape on my heart(sting)

2|2
    0|3
  • the gamer filmin adı sanırsam şisko bir cocuk vardi sims gibi bir oyundu kız karakteri oynuyordu

1|0
    0|1
  • BU FİLM DEĞİLDİR AMA BENZER FİLM VAR BURADA

link

1|1
    0|1
  • benzer bir filmi ben de arıyorum sayende aklıma getirdin...genç bir çocuk sürekli atari oynuyor ,sonunda ölüp oyunun içine giriyordu galiba... baya eski bir film...bilne var mı ?

1|0
    0|1
  • ölüm oyunu diye bir film vardı buna benzer.belki o değil ama izle ilgini çeker

1|0
    0|1
  • şöyle olabilir mi film ? Oyunda nasıl öldüyse . Gerçek hayatta öyle ölüyor. Mesela izledğim filmde adam oyunda okla ölmüştü. Gerçek hayatta müzeye gidiyor ve orda bir oku incelerken ok fırlıyor ve adamı öldürüyor buysa yardımcı olabilirim :))

1|0
    0|1
  • TRON 1982 .

TRON LEGACY:2010

1|0
    0|1
  • bu oyun neyle ilgiliydi tam olarak yani ne oynuyolardı ?

1|0
    0|1
  • biraz daha detay verirsen iyi olur bu tarz çok film var

1|0
    0|1
    • fazla detay hatırlayamıyorum bazı kareler resim gibi gözümün önünde ama genel olarak konu bu o yıllarda o şekil film çok yoktu

• evet tam hatırlayamıyorum oyuncular ünlü kişiler değildi can alıcı sahnesi gerçek dünyaya dönüyorlar herkes yerlerde gözlerinde o gözlükler ile bir kadın bir erkek beraber işi çözmeye çalışıyor oyunun sonunda başarıı olunca melek çıkıyor bu ikisi bir şekilde başarıyor ama oyunda şeyten çıkıyor o sahne net kafamda sadece

• kafama takıldı filmi bulunca güncellerseniz sevinirim

• bulunca güncelle bizde izleyelim merak ettim

1|0
    0|1
  • Bu mu yoksa?

link

link

link

1|0
    0|2
  • Aklıma Sword art online geldi aniden.

1|0
    0|0
  • Google'a virtual reality film yaz ilk sırada allmovies.com olacak oradan seç.

1|0
    0|0
  • Abi merak ettim bulunca güncelleme yapta bizde izleyelim güzel bir film gibi ya :D

1|0
    0|1
  • Matrix ?

1|0
    0|1
  • link link olabilir mi ?

0|1
    0|2
  • 12 yıl demeseydin (Suretler) diyecektim :)

1|0
    0|1
  • suretler olmasın :)

1|0
    0|1
    • eski bir film 12 yıl önce kadar o oyun değil ki o filmin konusu daha farklı

• Stay Alive olabilir mi ki ?

1|0
    0|0
  • tamam sen filmi öğrenmişsindir.

1|0
    0|1
  • matrix filmi olabilirmi

1|0
    0|1
  • oyunda ölürsen gerçek hayatta da aynı şekilde ölüyorsun tarzı bir film biliyorum. "stay alive" senin dediğin film olmasa bile benzer bir senaryo ve çok beğendiğim bir filmdi. fakat gerilim-korku türünde bir film yani sever misin bilmiyorum.

0|0
    0|1
    • yok ben bu filmi arıyorum

• puanlama yapmadım başkası eksi vermiş

• ha tamam o zaman :D ayrıca verme de yani bir senelik soruyu hortlattın hala yardım etmeye çalışıyoruz :D

• Avalon olabilirmi ? Takıntı oldu bulucam.

1|0
    0|1
  • Tron Efsanesi?

1|0
    0|1
  • ibdm de vardir kesin :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 29

• Filmin ne olduğunu merak ettim soruyu takipteyim.

Umarım bilen birisi cevap verir ve ben de izleyebilirim.

1|0
    0|0
  • Stay Alive mi acaba?

link

1|0
    0|0
  • 12 yıl önce okula başlamanın hüznünü yaşıyordum kardeş film falan hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
  • Öyle bir film hatırlıyorum sanki sonunda bir mmelekgibi canavarımsı bisey mi geliyordu denizden ?

1|0
    0|0
  • kafama takılması kotu oldu hangı fılmı dedıgını anladım ama adı neydı onun bulursan guncelleme yap lutfen

1|0
    0|0
  • bu anlattıkların bana cocukken izledğim flmleri hatrlattı .d

1|0
    0|0
  • Bulursan güncellemeye atta meraktan çaatlamayalım

1|0
    0|0
  • Existenz mi acaba acayip merak ettim.

1|0
    0|0
  • yemin ederim ben bu filmin çizgi filmini izledim. scooby doo vardıya ozaman izlemiştim. aynısıydı hemde

1|0
    0|0
  • Jumanji,Zathura bunlardan biri olabilir mi?

1|0
    0|0
  • merak ettım bende izliyim bari

1|0
    0|0
  • Bende merak ettim bulursan bende izleyim :)

1|0
    0|0
  • bilen çıkarsa bende mesaj istiyorum :)

1|0
    0|0
  • merak ettim izlemek istiyorm bende içeriği beğendim cevaplayan olursa ya da hatırlarsan bana mesaj atabilirmisin filmn ismini lütfen

1|0
    0|0
  • Ölüm Oyunu olabilir mi?

1|0
    0|0
  • "The Thirteenth Floor", yani "13. Kat" olabilir mi?

1|0
    0|0
  • o filmi bende izlemiştim ama ismini hatırlamıyorum :/ bulduğunda ismini söyler misin :?

1|0
    0|0
  • Evet çok güzel filmdir.. Filmin Orjinal adı: Surrogates (Suretler)

0|0
    0|1
    • 12 yıl önce olucak suretlerde insnalar yerine geçen yapay robotlar var ..bu anlattığımda başka dünyaya geçiyorsun

• bulursan güncelle mutlaka merak ettim :)

0|0
    0|0
  • metrix olabilir mi acaba çünkü metrixte aynı öyle :)

1|0
    0|0
  • Filmi bilmiyorum aynı konuda olan bir anime var...Sword Art Online izlemek istersen :)

1|0
    0|0
  • oyuncu diyecektim, değilmiş.

konusu güzelmiş. bulunca bana yorum olarak yaz izleyeyim.

1|0
    0|0
  • keşke bilseydim

1|0
    0|0
  • Öldür.com olabilir mi?

1|0
    0|1
  • bulursan güncelle çok merak ettim konuyu da çok beğendim izlemek isterim.

0|0
    0|0
  • 25 gun once sorulduguna gore artık bulmussunddur sanırım

0|0
    0|0
  • günün sorusuna bak komik

0|0
    1|0
  • çok merak ettirdin beni de şimdi

0|0
    0|0
  • They Live olabilir mi

0|0
    0|0
    • Bu filmde de gözlüğü taktıkları zaman başka bir dünya görüyorlarmış.Oyunun kölesi olmuş durumda demişsin. Bu filmde de gözlüğü takınca gördükleri dünya, köle haline geldikleri bir dünya. Paranın kölesi olduklarını görüyorlarmış. Anlattığına tıpatıp uymuyor ama zaten net bir şekilde hatırlamıyormuşsun.

• İlaveten, film 1988 yapımı.

Yükleniyor...