Nokia lumia? ? ? ? ??

arkdşlar nokia lumia 520 alcam da nasıl bir telefon? iyimi

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 2000den sonra nokia pişmanlıktır androidle tanışısın connecction people ::)

0|0
    0|0
    • paraları da güzel ama :)

• 600 tl. aslında htc one da gözüm kaldı ama tarifeye ek 80 tl işten falan çıksam ödeyemem. 24 ay taksitle

• s3 mini 759tl samsung ace2 579 tl arada bikaç mode daha var ace 2 bile lumiadan çok daha fazla tatmin edici olucaktır

Erkekler Ne Diyor 5

• Sakin alma... Windows 8 bir kere. Sanki telefonun arayuzunu tahtakaleden bir yazilimci bulup 100 $ a yaptirmis. Oylesine kotu, oylesine basit ve isin garibi basit oldugu kadar öylesine karisik ki! Samsung tercihin olsun.

0|0
    0|0
  • kardeşim kesinlikle tavsiye etmem akıllı telefonlarda nokia çok çok geri kaldı zaten alacaksan sonny samsung ya da apple i phone tavsiye ederim sonra pişman olursun parana yazık olur kardeşim!

0|0
    0|0
    • ya htc var samsung s4 var. ama tarifeye ek 80 tl 24 ay ödeyemem diye korkuyorum

• ama emin ol lumiayı 1 ayda ödesen bile tatmin etmicek seni hayatımda bu kadar dandik bir tel görmedim ki ben bir teknoloji manyağımdır!

• lg al hem ozellıklerı cok yuksek hem uygunnn

0|0
    0|0
  • almaa çok kötü

0|0
    0|0
  • ACE 2 al bence

0|0
    0|0
    • vodafone da tarifeye ek veriyolr o yzden bunu alıyorum ace kaça?

• 600 lfn en pahalısı daha uygun satanalrı araştır ama 600 den yukarı olmaz taş çatlasa 600 olur okey,biraz karışık oldu çümle :D : D :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Kamerası düşük flash yok bende düşünüyorum ama sıfır almayı düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • kameraya ihtiyacım yok da nasıl flas yok ya .s

• Flashı yok görmedin mi iyi incele bence

• hayatımda gördüğüm en iğrenç telefon

0|0
    0|0
Yükleniyor...