Üniversiteyi ailenin yanında okumak avantajlı mıdır?

Üniversiteye hazırlanıyorum, istediğim bölüm hemen evimize 1 km ileride var, annem babam beni oraya yollayacak diye korkuyorum.Avantajlı mıdır?Yoksa gençliğimi yaşayamaz mıyım?

Güncellemeler:
Yaşadığımız yer üniversite sehiri değil çok küçük, geri bir yer.Bölüm yeni açılmış ve bunu öğrendiklerinde çok sevindiler.Ben zorlukla da olsa kendi ayaklarimda durmak istiyorum ailemle okumak istemiyorum ama gözümü korkutmaya çalışıyorlar.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• hemde nasıl .

0|0
    0|0
  • Ailene bağlı aslında, eve giriş saatlerinde ne kadar sıkı olduklarına göre değişir. Genel olarak belli bir süre sonra kütüphanede sabahlamak alışkanlık haline gelebileceği için bir şey demeyi bırakacaklardır zamanla. Bir de alabileceğin en iyi puanı al, sonra nereye gideceğine karar verirsin. Belki evden uzak ama daha iyi bir yere gideceksin.

0|0
    0|0
    • Not yeni açıldıysa ve tanınmış bir yer değilse başka bir yere gitmen senin yararına olacaktır

• birazda ailene bağlı sıkıntılı olabilir ama avnatajlarıda vardır ev sıkıntııs utu bulaşuk ev topla temizle sıkıntısı yok.. gel eve yemek ye onra çalış :)

0|0
    0|0
  • masraf bakımından avantajlı

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin arkadaşım nasıl istiyorsan öyle olsun ve hayırlısı neyse o olsun bişey çok istersen olmazmış. Ailenede anlat burda anlattıklarını o zaman

0|0
    0|0
  • okumak istiyorsan avantajlı ama üniversite ortamına gireceğim diyorsan bir dezavantajdır! mesela yıl sonu partileri yıl sonu konserleri seminerler hep gece olur ya da akşam dan gece yarısına kadar tutumlu bir ailedeysen sorun olacaktır!

0|0
    0|0
  • arkadaşım gençlik yaşamaktan kastın ailesiz bir gelecek mi ? Nedir bu yani niye yaşıyamıyasın?

1|0
    0|0
  • şimdi başka bişey düşünemezsin zaten git ve gör

0|0
    0|0
  • okumak için avantajlı, diğer açılardan kötü rahat olamazsın:)

0|0
    0|0
  • maddi konuda avantajlı olursun :)

0|0
    0|0
  • evet avantajlıdır ama üniversite ruhu tam yaşanmaz benim kanaatimce.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yanliz ya da ev arkadaslarla bir evde kalirsan kira odemek zorundasin, calismak zorunda kalcan ama aylenin yaninda kalirsan kira odemezsin

uniye gitmek icin otobos duraginada beklemezsin , bisikletle gidersin

0|0
    0|0
  • Ailene bağlı. Sıkan bir aile değilse ailenle, sıkıyorsa uzaklaş.

0|0
    0|0
  • gençliğini yaşamaktan kastın gezmekse evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...