Matraxcı var mıaramızda ?

alem fm zekiyi dinleyen matraxcılarrr ! nerelerdesiniz :)

Güncellemeler:
gerçekten çok başarılı bir radyocu.fakat ne kadar az kişiymişiz üzüldüm acıkcası

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu hazır yakalamışken.. bir gün elektrikler gitti evde mecburen telefondan radyo dinledim..

Velhasıl şansıma da o denk gelmiş.. Bir tane "deli" vardı programda.. Akıl hastahanesinde yaşadığı bir olayı falan anlatmıştı telefonda.. Özel bir ismi var mı onun:) her zaman cıkıyor mu:)

0|0
    0|0
    • evet her hafta mutlaka yayına katılır.atilla beydir kendisi %65 şizofrendir.ama yayının maskotlarıdır cok renk katar yayına.

• çok kafa dengiydi hakkaten yahu :)) karınca hikayesin koptum

• dinlemeye devam edin.ayten teyze vardır cok sık katılır programa emin olun sizide güldürecektir :) isa bey var , bilader abla var.cok renkli cok

Erkekler Ne Diyor 3

• Bi ara starda program yapan adam değil mi o? dinlemedim fakat radyoda çok iyiymiş o adam ama tv de tutturamadı :S

0|0
    0|0
    • kesinliklee radyoda ödül üstüne ödül aldı zeki.tv programı olmadı radyo dinlerken onun söylediklerini biz kendi dünyamızda gerceklestirince güzel oluyor.tvde bu olmyor maalsef

• arada bir dinlerim

0|0
    0|0
  • Dinlerdim bir zamanalr. Tv programından sonra dinlemez oldum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben varım :D

0|0
    0|0
  • zeki canım ya!

0|0
    1|0
  • Geçenlerde dinledim adamın birisi yayını bastı :D Aşağıda Show tv var oraya git abi orayı bas diye tavsiye veriyordu Zeki :D

0|0
    0|0
  • Burdaa :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...