Tarkanı sevmeyen bir ben miyim?

İyi akşamlar hayırlı ramazanlar. Tarkanı seven/sevmeyen kim var burda? İlluminatiye ait olduğunu duydum, bu yüzden mi bu kadar mehşur? Şimdiden teşekkür ederim:)

link

link

Güncellemeler:
Peki nedem konselerinde aaaaaaaaa diye bağırıyoruz, bir çoğumuz sevmiyoruz ama :/

0|0
19|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 14

• Tarkan çok iyi ses, Çok iyi bir sahne adamı... Ama star olmanın yükünü taşıyamadı, malesef...

1|1
    0|0
  • Tarkan Türkiye'yi Avrupa'ya tanıtan bi' Megastar, başka Megastar diyebileceğimz biri yok..

- O adam ezan okusa namaza başlarım!

1|1
    0|1
  • Tarkan'ın "kıl oldum abi" devrini de sevmem, son dönemlerdeki entel dantel biblo bebek halini de.

Arada kısa bir dönem vardı, idare eder sayılırdı..

İlluminati derin mevzu.. Bize idol diye kakıştırılanların çoğu zaten full aksesuar o model :)

0|1
    0|0
  • kişilik olarak ne kadar tanıyoruz da sevip sevmediğimize karar verelim... adamın sesi on numara ne söylese yakışıyor ses tonuna daha ne olsun... bizi ilgilendiren kısımda sesi ve şarkıları zaten...

1|1
    0|0
  • avrupada en tanılan starımız :)

1|1
    0|0
  • Başarılı buluyorum

1|1
    0|0
  • çok duygusal milletiz yaa..neden seveceksin ya da neden nefret edeceksin..adama duygu yonunden nötrm..ama işinde usta gerçekten güzel şarkıalrı var..

1|1
    0|0
  • Ben sadece Tarkanı değil, ek olarak Gülben Ergen, Demet Akalın, Gülşen, Murat Boz, Serdar Ortaç ve işte o gereksiz popçu tayfayı sevmiyorum.

Bunları severek dinleyen arkadaşları kınıyorum. Çok boktan müzik lan. Kültürsüzler sizi.

0|1
    1|0
  • popçuların genelini sevmiyorum

0|1
    0|0
  • yatarken tek gözümü yastık kapatsa beni de illuminati sanacaksınız.

1|1
    0|0
  • severim ben

1|1
    0|0
  • Illuminaticimidir nedir onu bilmem ama türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi sesi olduğunu biliyorum

0|1
    0|0
  • tarkan'ı eski şarkılarının hatrına seviyorum

0|1
    1|0
  • sevmiyorum gaylara benziyor

0|1
    1|0
Yükleniyor...