Erkekleri en iyi anlatan bir film onerir misiniz?

erkekleri en iyi anlatan bir film önerir misiniz?ilk defa bir erkekten hoşlanıyorum.bana çok güzel olduğumu söyledi.ama bir daha konuşmak şansımız olmadı.onunla tanışmak istiyorum ama ilk adımı ben atmak istemiyorum.ne yapsam bilemiyorum.en azından bir film önere bilirsiniz

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• erkekleri filmlerden öğrenmek ^ soru açık uçlu, ne yanıt versen uygun olabilicak bir soru. Born Into This Bukowski belgeseli dahi cevap olabilir. dönemsel filmler dahi soruya uyar, Jagten, Libertarias, hatta kadınlara bakış açısı içeren Mouchetta, hatta Marquis hapishane dönemi ,The Shawshank Redemption dahi olur, Kieslowski Blanc, hatta genç bir adamın bakış açısı, hayalleri genellemeler üzerinden Noi Albinoi ...yok ilişki bazlı yanıtlarsak, La Ardilla roja, Another year,La Promesse ,daha da ileri gidersek Saturday Night and Sunday Morning de olur bu soruya.

sen en iyisi filmi boşver, twitter , face vs hesaplarını ele geçir.

1|0
    0|1
    • face hesabini biliyorum ama konusmaa nasil basliycami bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 11

• en ıyı ornek TİTANİKtir askı herseye ragmen yasayanlar veya Not Defteri adlı bir filmde izleye bilirsin :)

0|0
    1|0
  • al sana bir ergen :D

1|1
    2|2
  • Kadın aklı erkek aklı. aslında kadına yönelikti neyse hatırlamıyorum isme bakınca ikiside olması lazım

0|0
    0|0
  • Erkeği anlamak için film değil erkek arkadaşa ihtiyacın var :d

0|0
    0|0
  • avrupa muhabbeti :fdsfds

0|0
    0|0
  • Hayatı filmlerden öğrenmeyin, gider konuşursun insan gibi

0|0
    0|0
  • Issız adam

0|0
    0|0
  • 3 idiost kesinlikle izleyinn

0|0
    0|0
  • 1 erkek 1 kadın hem erkeleri hem kadınları anlatıyor bence

0|0
    0|0
  • butun erkeklerin hepsi aynı degil ama:)

kendin ol yeter sen

0|0
    0|0
  • size güzel dedimi bittiğiniz andır :=)

0|0
    0|0
    • evet :)

• hata işte ondan yatınca adam gidiyor bekarette gidiyor daha sonraki adamla ne yaşıcan hiiiç

Kızlar Ne Diyor 2

• o iş olur ama çocuğu nerden tanıdığına bağlı. film aklıma gelmedi maalesef.

0|0
    0|0
    • gercekten mi?ama cevresi cok genis

• he dediğim gibi imkanın varsa face twitterını bulup ordan eskilere in. ekle. sizi tanıştıran arkadaşınla takıl.

• iyi fikir :)tesekkurler

• Issız adam ve kaybedenler kulübü

0|0
    0|1
Yükleniyor...