Real Madrid Bale Transfer olayi

real madird bale icin 95 milyon euro ayirmis diyorlar ki buyuk ihtimalle dogru cunku real madrid bu hersey beklenir.. :D sizce 95 milyon euro bale icin cok mu yoksa normal mi? yoksa 95 milyon euro ya daha iyi futbolcu alinabilir mi ?

Güncellemeler:
Benim dusuncem bence cok iyi transfer olur eger gelirse. Cunku ronaldo mesut ve bale cok iyi isler yaparlar. Gelirse barcelona-real maclari cok daha zevkli olur. Neymar hamlesine karsilik vermrdi gerekiyor realin. Nani'de iyi bir tercih olabilir.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Real Madrid'in Bale'e 95 milyon euro'yu gözden çıkaracak kadar ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum zaten teknik direktör Anchelotti'de demiş bale olmasa da elimde kadro tüm kupaları kazanmak için yeterli diye ama real taraftarları arasında yapılan oylamada Madridistaların en çok transfer edilmesini istedikleri oyuncu bale çıkmış.taraftarı istiyorsa real 95 milyon euro'yu da gözden çıkarabilir 100 milyon euro'yu da öyle bir kulüp ayrıca Barcelona'nın Neymar hamlesine de bir cevap vermek için de bu transfer önemli olsa gerek onlar açısından

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• 95 çok fazla...55 civarı el sıkışmalılar

0|0
    0|0
  • o parayı bana versınler ondan 3 kat daha ıyı oynarım

0|0
    0|0
  • Bale iyidir ya. Ulan herifi ben keşfettim bana para veren yok ona yanarım :D Menajerlikte taa Southampton'da oynadığı yıllarda onu bulur transfer ederdim ne günlerdi. :D

0|0
    0|0
  • Cavani'nin 65 milyon avro olduğu yerde gayet normal

0|0
    0|0
  • Saçma bir transfer olur o para için. Ronaldo'dan da pahalı.

0|0
    0|0
  • horonspucocukları o parayı afrikaya yatırsalar ac adam kalmaz.

0|1
    0|0
  • Ronaldo 93 milyona gitti :)) tabiki çok :))

0|0
    0|0
  • ohaa abartmışlar tamam baleye hayranım ama o kadarda değil :D

0|0
    0|0
  • Yav s.et o paraya ne adamlar alırsın Bale iyi futbolcu olabilir ama o para çok abartı

0|0
    0|0
  • bence Bale C.Ronaldo'dan daha iyi. o yüzden paraya değer yani.

0|0
    1|0
Yükleniyor...