Facebookta nefret ettiğiniz birine nasıl davranırsanız ona çok koyar :)

facebookta nefret ettiğiniz birini engellemekmi ona çok koyar yoksa çevrimiçi olup hiç konuşmamak mı ona çok koyar sizce :))

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Çevrimiçi ol konuşma

0|0
    0|0
    • banada bu mantklı geliyor :)

• Nobel kazanmış gibi hissettim :D

Mantıklı olan o , görsün orada olduğunu ama takma hiç :D

• bencede silsen şimdi ya sohbetlerinden çıkardın diye düşünecek ve belki yokluguna alışacak ama şimdi varsın gözünün önünde ama eskisi gibi konuşmuyorsun çevrimiçi oldugun halde bencede dediğin gibi davranmak gerek ;) düşünsen ölen bir insandan ümidi kesersin gitit dersin ama gözünün önünde insandan her zman bir ümidin olur işte o boş ümit kendisini daha çok öldürür :))

Kızlar Ne Diyor 11

• İkidebir durumlarımı begensene , fotolarımı begensene diye mesaj at benım en gıcık oldugum sey bu.. bogazını sıkasım gelıyo .sinirden çatlar heralde :D

0|0
    0|0
    • yok muhatttap olmam bana kalleşlik yaptı resim altına yorum yapılıyor pm de dediki bana sende yorum yapsana yorumların güzel dedi.yaptım resim sahibi sen niye karıştın dedi vala arkadaş illa yazmamı istedi dedim resmin altına ulu orta ben sana böyle birşey söylemedimki niye yalan söylüyorsun demezmi allah hemen sohbetin fotosunu çektim yayınladım iyi birg*tettim anlayacan kızı.beni yalancı drumuna düşürmeye çalışıyor ulu orta suçsuz yere .şimdi ben buna fotolarımı begensene dermiym sence :)

• ayp etmıssınn ...

• niye ayıp etmişim bakhele kız beni yalancı durumuna düşürüyor herkesin orrtasında

• silmek en beteri. Ekli olmasın sende ama engelli de olmasın. ne yaptığını falan görsün yani. Nasıl eğlendiğini mutlu olduğunu. çok sinir bozucu o :D

0|0
    0|0
  • Nefret ettiğim insanın profilimde ne işi var?

0|0
    0|0
  • sanal alemdeki koyma olayları geçicidir.bi gün başkası koyar unutur gider.önemli olan gerçekte koyabilmek..

0|0
    0|0
  • İkiside koymaz saçma işler zaten.

0|0
    0|0
  • Mesajlarına cevap vermemek.

0|0
    0|0
    • bencede silsen şimdi ya sohbetlerinden çıkardın diye düşünecek ve belki yokluguna alışacak ama şimdi varsın gözünün önünde ama eskisi gibi konuşmuyorsun çevrimiçi oldugun halde bencede dediğin gibi davranmak gerek ;)

• nefter etiyim kişı yok aslında ama olsa onu koyar engelerım

0|0
    0|0
  • Arkadaşlardan çıkarırım ...

Nefret ettiğim birinin listemde ne işi var : /

0|0
    0|0
    • ama biraz çatlattırmakta istiyorum ama dedim ya iyi koysun :))

• ahhh bu facebook

0|0
    0|0
  • Gönderdiği mesajları okuyup cevap vermemek.

0|0
    0|0
  • işim olmaz .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Oyun isteklerine cevap vermemek... :)

0|0
    0|0
  • Nefret ettiğim biri yok

0|0
    0|0