Fotoğraflar yanıltıcı olabilir mi?

Bir arkadaşınıza beğendiğiniz bir kişiyi fotoğraflardan gösterdiğinizi düşünün. Çok güzel bir kızı ya da çok yakışıklı bir adamı hiç beğenmeyebiliyorlar. Fotoğrafla fikir almak ne kadar sağlıklı?

Siz de inanıyor musunuz insanların güzel olduğu halde çirkin çıkabileceğine,fotojenik olmayabileceğine?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• kimi insan fotografta dünyalar güzeli/yakışıklısı çıkar kimsi normal halinde güzel vs yakışıklıdır fotografta kötü çıkabilir bunun kesin bi sonucu yok yani insandan insana degişir bu durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben fotojenik değilim. Fotoğrafta eşşek gibi çıkıyorum, gerçekte kediyimdir.

0|0
    0|0
  • Elbette mesela ben fotoğrafçıyım aynı zamanda ve fazla güzel olmayan biri bazen çok güzel çıkabiliyor bazen tam tersi.Yani fotoğrafta herşey mümkün.

0|0
    0|0
  • Kimse resimdeki elmaya armut demez ama en iyisi canlı görmektir

0|0
    0|0
  • gerçeğine uygun bir durum oluşturmaz fotoğraflar

0|0
    0|0
  • foto ve kamera reelde ki görüntüler den farklı olaibliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok gereksiz soru. Fotoğraftan belli olmaz böyele şeyler. Ama benim asıl takıldığım nokta birini çok beğeniyorsan neden arkadaşının tastiklemesi lazım davranışla ilgili birşey sorsan neyse ama zevkler ve renkler tartışılmaz.

0|0
    0|0
    • sonuçta arkadaşı tipsiz desede o gerçekten seviyosa ona olan hisleri değişmiycek ne gerek var dimi ama..

• resimler zaten çoğunlukla kötü çıkar mesala ben resimlerde hiç güzel çıkmam ama tam terside olabilir resimden karar vermemek lazım photoshop denen bişiy var sonuçda..

0|0
    0|0
Yükleniyor...